Jedna dobra rzecz

„Jedna dobra rzecz” – Aleksandra Rupińska

Czy zastanawiasz się czasem nad swoim życiem? Co by się stało gdybyś uległ wypadkowi? Albo gdybyś to Ty był sprawcą? Czy udzieliłbyś pomocy? A może ogarnęła by Cię totalna znieczulica i odwróciłbyś głowę?

Nadia Prószyńska ulega wypadkowi samochodowemu, którego sprawcą był jej były chłopak. Cierpi fizycznie i psychicznie. Liczne blizny, które jej zostały sprawiają, że dziewczyna czuję się bezużyteczna, nie chce nowej miłości. Pragnie samotności, gdyż pogrążona w złych myślach, wie że nic dobrego się w jej życiu nie przytrafi. Jest kruchą osobą, która tak wiele złego już doświadczyła w swoim życiu.

„Nie wiem co bym zrobiła, gdybym musiała opowiedzieć mu o wszystkim, co obecnie dzieje się w moim życiu. Ale dobrze jest wiedzieć, że można się zawsze do kogoś zwrócić w potrzebie.”

Hrabia, mężczyzna, który stara się być twardzielem, bez jakichkolwiek uczuć, stara się zapomnieć o demonach przeszłości. Pała nienawiścią do swojego ojca, a za zmarłą matką każdego dnia tęskni tak bardzo, że to aż boli. W głębi serca, pragnie kochać i być kochanym. Czy spotka na swojej drodze osobę, która będzie w stanie rozbić ten mur, który otoczył jego wnętrze? Prowadzi nielegalne interesy, a zapomnienia szuka w nic nieznaczących romansach.

„Gdy nie ma jej obok, cały czas czuję się pusty i nic niewart”

Czy ona, która nie chce kochać, a on który pragnie kochać odnajdą wspólną drogę na drogowskazie życia?

Książka przedstawia nam ludzkie słabości, o życiowych błędach, złych wyborach, które mogą przytrafić się każdemu z nas. Walka ze swoimi emocjami, uczuciami, do których nie jesteśmy w stanie się przyznać, a które chcą ujrzeć światło dzienne i pokazać nam, że świat pomimo iż bywa okrutny, bywa też pełen miłości i wzajemnego zrozumienia.

Historia dająca nadzieję. Pomimo iż nie wierzymy, że w naszym życiu może jeszcze wyjść słońce to ta powieść daje nam nadzieję. Pomimo bólu i wewnętrznego rozwarcia jesteśmy w stanie odnaleźć spokój i radość.

Gwarantuję, że uronicie łzy, które będą jak oczyszczenie duszy. Powieść, która daje do myślenia i przeanalizowania swojego życia. 💔💔💔

Informacje dodatkowe o Jedna dobra rzecz:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-10-04
ISBN: 9788382195644
Dodał/a opinię: Sylwia Kuczerka

Zobacz opinie o książce Jedna dobra rzecz

Kup książkę Jedna dobra rzecz

Jedna dobra chwila
Aleksandra Rupińska0
Okładka ksiązki - Jedna dobra chwila

Gdy zadręczasz się przeszłością, możesz nie doczekać nagrody, którą przygotowała dla ciebie przyszłość.Po latach w życiu Alexandra ponownie pojawia się...