Jednak

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-04-01
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788395765902
Liczba stron: 124
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: mamausza

Ocena: 4.67 (3 głosów)

„Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, lecz to nie one są najtrudniejsze, ale ich konsekwencje, z którymi później musimy żyć”

Agnieszka po latach nieobecności przylatuje na weekend do Polski na zjazd absolwentów. Spotyka się ze swoimi znajomymi oraz dawnymi miłościami. Nie zdradzę Wam więcej oraz jaki był cel miała podróż bohaterki, gdyż zepsułabym Wam całą radość z przeczytania tej historii.

Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam sięgać po debiuty gdyż można trafić na książki zdecydowanie warte uwagi takie jak „Jednak” @domi.caddick_autorka. Niech Was nie zwiedzie mała ilość stron, gdyż cała historia pełna jest emocji, zaskakuje, wzrusza i momentami szokuje. Autorka w niezwykle ciekawy sposób przedstawia ludzkie tragedie, wybory i dramaty. Mimo, iż na początku niejednokrotnie zastanawiałam się co też bohaterka wyprawia to zakończenie zdecydowanie wszystko wyjaśniło. Całość również zmusza do refleksji. W dobitny sposób pokazuje, żeby nie pozostawiać niedokończonych spraw na później oraz by żyć ,a z życia czerpać jak najwięcej, bo niekiedy może już nie być żadnego później. Książka jest wprost idealna na wieczór, gdyż czyta się ją błyskawicznie. Na koniec warto zaopatrzyć się w chusteczki, gdyż nie ma co ukrywać ciężko nie uronić łzy, co zdarza mi się niezwykle rzadko. Jedyny minus to to że jest za krótka. Polecam ją z całego serca.

Tagi: Życie radość chwili miłość wybaczanie Strata

Zobacz opinie o książce Jednak

Kup książkę Jednak

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje