Jednak

„Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, lecz to nie one są najtrudniejsze, ale ich konsekwencje, z którymi później musimy żyć”

Agnieszka po latach nieobecności przylatuje na weekend do Polski na zjazd absolwentów. Spotyka się ze swoimi znajomymi oraz dawnymi miłościami. Nie zdradzę Wam więcej oraz jaki był cel miała podróż bohaterki, gdyż zepsułabym Wam całą radość z przeczytania tej historii.

Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam sięgać po debiuty gdyż można trafić na książki zdecydowanie warte uwagi takie jak „Jednak” @domi.caddick_autorka. Niech Was nie zwiedzie mała ilość stron, gdyż cała historia pełna jest emocji, zaskakuje, wzrusza i momentami szokuje. Autorka w niezwykle ciekawy sposób przedstawia ludzkie tragedie, wybory i dramaty. Mimo, iż na początku niejednokrotnie zastanawiałam się co też bohaterka wyprawia to zakończenie zdecydowanie wszystko wyjaśniło. Całość również zmusza do refleksji. W dobitny sposób pokazuje, żeby nie pozostawiać niedokończonych spraw na później oraz by żyć ,a z życia czerpać jak najwięcej, bo niekiedy może już nie być żadnego później. Książka jest wprost idealna na wieczór, gdyż czyta się ją błyskawicznie. Na koniec warto zaopatrzyć się w chusteczki, gdyż nie ma co ukrywać ciężko nie uronić łzy, co zdarza mi się niezwykle rzadko. Jedyny minus to to że jest za krótka. Polecam ją z całego serca.

Informacje dodatkowe o Jednak:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-04-01
Dodał/a opinię: mamausza

Tagi: radość chwili rumunia wybaczanie

Zobacz opinie o książce Jednak

Kup książkę Jednak