Jesień w Przytulnej

Dwa pierwsze tomy „Sagi Przytulnej” przeczytałam jednym tchem. Z niecierpliwością wyczekiwałam kolejnego tomu. kiedy tylko ukazała się informacja o możliwości przeczytania „Jesieni w Przytulnej” to bez wahania po nią sięgnęłam.

Rodzina Gawryszów ma tajemnice, mnóstwo tajemnic. Kiedy Azja ujawnia rodzinie sekret skrywany przez ich matkę wszyscy są w szoku. Jednak Azja ma dla nich jeszcze jedną niespodziankę, która będzie bolesna dla wszystkich. Ale to nie koniec! Każdy z członków rodziny ma coś do ukrycia. Azja stara się za wszelką cenę poznać wszystkie sekrety. Czy uda mu się na czas?

Jak dobrze spotkać starych znajomych! Gawroszowie zdecydowanie należą do mojej ulubionej literackiej rodziny. Autorka pokazuje tutaj obraz ciepłej, kochającej się rodziny, która jest w stanie zrobić dla siebie wszystko. Chociaż są w niej spory to wszystkie da się wyjaśnić. Niesamowite jest to jak oni o siebie dbają, jakim są dla siebie wsparciem. Po prostu nie da się ich nie lubić!

W tym tomie akcja na chwilę nie zwalnia tempa. Kiedy poznajemy pierwszą tajemnice za chwilę na jaw wychodzą następne. To sprawia, że jesteśmy tak zaciekawieni dalszymi losami bohaterów, że jak najszybciej chcemy poznać zakończenie i książkę wręcz pochłaniamy. Z każdym kolejnym rozdziałem dowiadujemy się czegoś nowego, a zakończenie każdego rozdziału podsyca w czytelniku ochotę na więcej!

„Jesień w Przytulnej” to świetna powieść o rodzinie. O relacjach, wsparciu, miłości. Ta rodzina nie jest bez wad, ale stara się, aby wszyscy byli kochani i traktowani na równi. Jeżeli więc macie ochotę przeczytać powieść rodzinna z nutką tajemnic w tle to bardzo wam polecam! Saga Przytulna to zdecydowanie moja najlepsza saga przeczytana w ostatnim czasie!

Katarzyna Michalak zdecydowanie nie zwalnia tempa. Trzeci tom Sagi Przytulnej, czyli „Jesień w Przytulnej” również czytałam z zapartym tchem! Ciężko mi było tę książkę odłożyć. Jak już się wciągnęłam w akcję to naprawdę nie chciałam tej książki odkładać. Autorka po raz kolejny mnie nie zawiodła i z niecierpliwością czekam na tom następny!

Informacje dodatkowe o Jesień w Przytulnej:

Kup książkę Jesień w Przytulnej

Zima w Przytulnej
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Zima w Przytulnej

GDY WYDAJE SIĘ, ŻE JUŻ WSZYSTKO ZOSTAŁO WYJAŚNIONE, POJAWIAJĄ SIĘ ZUPEŁNIE NOWE TAJEMNICE. Co wydarzyło się w życiu Ariela, że stracił nadzieję i wiarę...

Przepis na szczęście
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Przepis na szczęście

Cztery kobiety, cztery pory roku, cztery historie: Liliana z Nadziei, Bogusia z Pogodnej, Ewa z Poziomki i Danusia z Wiśniowego Dworku powracają w nastrojowych...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;