Jesienna Królowa

RECENZJA PATRONATU
☀️"Czasami musimy upaść, aby potem wstać jako zwycięzcy"
☀️"Nasza miłość jest jak jesień. Czasem jest piękna, kolorowa. (...) A niekiedy bywa szara, zamglona i deszczowa"
☀️"Właśnie taka jest miłość. Pełna pożądania, ale i nienawiści. Te dwa skrajne uczucia tworzą mieszankę wybuchową zwaną miłością. I żadna z tych emocji nie może bez siebie żyć, uzupełniając się wzajemnie"
☀️"Czasem nawet największemu wrogowi trzeba wybaczyć, choć nie zawsze potrafimy to zrobić. Ale jeśli widać skruchę i żal, to warto dać mu szansę na odkupienie win"

Czy lubicie książki, które zaskakują Was swoją zawartością? Ja bardzo! Czy "Jesienna królowa" wprawiła mnie w osłupienie? A może okazała się przewidywalną historią, jakich pełno na rynku wydawniczym?

Alicja Brzozowska to młoda, ambitna bizneswoman. Swoje wysokie stanowisko osiągnęła dzięki ciężkiej pracy. Pewnego dnia jej szef szantażuje Alicję. W jej firmie zostanie zorganizowany bal jesienny, na którym ukoronują ją tytułem Jesiennej Królowej. Jej zadaniem będzie uwieść Króla balu, czyli bogatego klienta. Czy Alicja ulegnie szantażowi? Czy Krystian podpisze kontrakt, który wzmocni pozycję finansową firmy Alicji? Kim okaże się Krystian i jakie tajemnice skrywa? Czy kobieta odkryje ciemną stronę biznesu?

Justyna po raz kolejny udowodniła, że ma pełen wachlarz pomysłów na stworzenie świetnej i bardzo zaskakującej historii. Na początku zadałam pytanie, czy książka była przewidywalna? Czy wprawiła mnie w osłupienie? Zdecydowanie to drugie! Jestem zaszokowana, jak autorka poprowadziła fabułę książki. To było zupełnie coś nowego, innego i szczerze uważam, że Justyna odnalazła się w tym klimacie. To jej najlepsza książka. Akcja była dynamiczna, przez co już od pierwszych stron całkowicie mnie pochłonęła, sprawiając, że zapomniałam o otaczającym mnie świecie. Miałam wrażenie, że weszłam do świata Alicji, czując jej emocje, strach, bezsilność, ducha walki oraz jej wątpliwości. Autorka niczego nie ułatwiła Alicji, ciągle dostarczając jej nowych szokujących informacji, zaskakujących wydarzeń, z którymi musiała się mierzyć. Nie dowierzałam, gdy poznałam prawdę na temat Krystiana. Jego zachowania powodowały nagłe zwroty akcji, które wywoływały u mnie szok na twarzy. Do samego końca nie wiedziałam, czego mogę się po nim spodziewać i co ukrywa. Gdy dotarłam do ostatniej strony, to żałowałam, że to już koniec. Czuję, że znów spotkamy się z Alicją i szczerze? Nie mogę się tego doczekać! Widać, jak autorka rozwija swoje skrzydła i poprawia warsztat pracy. Mnie ta książka oczarowała swoją nieszablonową fabułą. Poruszyła ważny temat zaborczej, obsesyjnej miłości, ciemnej strony biznesu oraz tego, że pieniądze szczęścia nie dają, ale pomagają w osiągnięciu każdego celu. Serdecznie polecam

Informacje dodatkowe o Jesienna Królowa:

Kup książkę Jesienna Królowa

Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym

„Zlecenie 999” przedstawia losy młodej studentki logistyki, która stara się łączyć studia dzienne z pracą jako kelnerka. Ze względu...

Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia

Kontynuacja serii pt. „Zlecenie 999” opisującej miłosne perypetie studentki logistyki Klary Nowickiej, która zawarła umowę z przystojnym...