Tom 2 cyklu Jesteś ważny

Pięknie wydana ksiązka, która może być przeznaczona już dla najmłodszych fanów literatury. Nie dość, że wygląda i prezentuje się pięknie, potrafi zainteresować małych czytelników cudownymi ilustracjami, to dodatkowo zawiera wiele mądrych morałów, z których dzieciaczki mogą się nauczyć wiele przydatnych informacji.
Książka traktuje o przyjaźni, o dobru, które do nas wraca, o miłości, wzajemnym szacunku i o tym, że nawet w przyjaźni należy umieć się sobą dzielić. Wiele bardzo mądrych lekcji dla dzieci, które z pewnością wysłuchają książki z wielkim zaciekawieniem, tak przynajmniej było w naszym przypadku.
Literki w książce dodatkowo są bardzo wygodne, co pozwoli również początkującym czytelnikom samym sobie poradzić z czytaniem.
Zdecydowanie polecam!

Informacje dodatkowe o Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2021-11-10
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
Ilustracje:Agnieszka Waligóra
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

Tagi: relacje rówieśnicze pewność siebie ćwiczenia psychologiczna odporność psychiczna

Zobacz opinie o książce Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też

Kup książkę Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też

Urszula Młodnicka0
Okładka ksiązki - Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też

- Cześć, jestem Pink! - Cześć, Pinku. Kim jesteś? - Nie wiem. - Jak to nie wiesz? Zastanów się chwilkę. - Jestem taki jak wszyscy. - Nie, jesteś unikalny...