Kobieta w słońcu

Mam tutaj fanów dobrej literatury obyczajowej?

Lubię czytać takie mądre i wartościowe powieści. Autorka ponownie zabiera nas w nadmorskie klimaty. Znajdziecie w niej:
●Kołobrzeg
●Miłość
●Przyjaźń
●Życiowe zmiany
●Szukanie szczęścia

Aletta postanawia poznać tajemnice swojego zmarłego mentora. Prosi o pomoc detektywa Wysockiego. Wkrótce ich relacja zmienia się w coś więcej. Co zrobi Aletta? Co odkryje?
Julia chce uwolnić się od trudnej przeszłości i wyrzucić z pamięci toksyczny związek. Czy uda się jej otworzyć na miłość?
Eryka postanawia zrobić porządki w swoim życiu. Co na to jej mąż i synowie? Czy uda się jej zjednoczyć rodzinę i znaleźć idealne rozwiązanie?

"Kobieta w słońcu" jak i cała saga nadmorska skradła moje serce. To idealna literatura dla kobiet , bo pokazuje nam, że kobiety są silne. Bohaterki pomimo upadków podnoszą się i walczą o swoje własne szczęście. Mamy tutaj trzy kobiety i ich różne historie. Zaprzyjaźniają się i zaczynają wszystko od nowa. To historia, która pokazuje nam, że po każdej burzy wychodzi słońce i nigdy nie jest za późno, byśmy byli szczęśliwi.

Jeśli lubicie czytać historie z życia wzięte, gdzie bohaterki przechodzą przemiany w życiu i walczą o lepsze życie to koniecznie przeczytajcie tę sagę. To książki, które dają nam nadzieję na lepsze jutro i nastrają pozytywnie.
Książki autorki można czytać na okrągło cały rok, a ja każdą nową biorę w ciemno.

Zdecydowanie polecam!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Kobieta w słońcu:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2024-01-17
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Proza lifestyle'owa

Zobacz opinie o książce Kobieta w słońcu

Kup książkę Kobieta w słońcu

Pakiet Saga nadmorska
Dorota Milli0
Okładka ksiązki - Pakiet Saga nadmorska

Klimatyczny Kołobrzeg i historia, która udowadnia, że dobre dni jeszcze przed nami, a wszystko, co złe, można przezwyciężyć, zostawiając za sobą. Aletta...

Powrót nad jezioro
Dorota Milli0
Okładka ksiązki - Powrót nad jezioro

PRZENIEŚ SIĘ DO STAREGO DOMU NA POJEZIERZU DRAWSKIM, ODETCHNIJ JEGO ATMOSFERĄ I DAJ SIĘ PONIEŚĆ OTACZAJĄCYM GO DOBRYM EMOCJOM. Cyntia sądziła, że...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;