Kochaj mnie czule

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019-04-24
Kategoria: Romans
ISBN: 9788380756717
Liczba stron: 340
Dodał/a opinię: bookmoodpl

Ocena: 4.54 (13 głosów)

„Kochaj mnie czule” Gabrieli Gargaś, swą premierę będzie miała jutro, a mi udało się ją już przeczytać. Była to piękna historia o miłości, poświęceniu, bólu, przyjaźni, wyborach, macierzyństwie, małżeństwie. Tę opowieść napisało samo życie i na pewno książka spodoba się nie jednej czytelniczce.

Natalia pewnego dnia dowiaduje się, że ma pewne znamię na dnie oka. Jej życie z dnia na dzień zmienia się o 180 stopni. Wyjeżdża do Niemiec do specjalistycznej kliniki, gdzie spotyka... swoją miłość z młodzieńczych lat - Szymona, profesora okulistyki.
Co wyniknie z takiego spotkania ? Natalia przed laty musiała zerwać znajomość z chłopakiem, nie patrzyła na swoje dobro, tylko troszczyła się o swych bliskich.
Po czterech latach od diagnozy Natalii, na świat przychodzi, syn - jej oraz Pawła, męża kobiety. Niestety niebawem okazuje się, że chłopie ma zespół Aspergera. Relacja Natalii z Pawłem kolejny raz wisi na włosku, aż pewnego dni Paweł znika. Zostawia po sobie pustkę, długi oraz niewyjaśnione sprawy. Jak zakończy się historia Natalii ? Czy jedna osoba będzie w stanie to udźwignąć ? Czy można liczyć na szczęśliwe zakończenie ?

Autorka kolejny raz urzekła mnie swoją powieścią. Zawsze, gdy sięgam po jej powieści przepadam na kilka godzin. Gabriela Gargaś pisze w ciekawy sposób, nie można się nudzić przy tej lekturze. Polecam Wam serdecznie powieści pisarki, ponieważ w każdej z nich znajdziecie piękna historie, nie zawsze usłaną różami.

Tagi: Romans

Kup książkę Kochaj mnie czule

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Kochaj mnie czule
Inne książki autora
Trudna miłość
Gabriela Gargaś0
Okładka ksiązki - Trudna miłość

Bohaterką powieści jest trzydziestodziewięcioletnia Natalia, żona Wiktora, mama nastoletniej Julki. Natalia nie czuje się spełniona w życiu - zajmuje...

Trudna miłość
Gabriela Gargaś0
Okładka ksiązki - Trudna miłość

Bohaterką powieści jest trzydziestodziewięcioletnia Natalia, żona Wiktora, mama nastoletniej Julki. Natalia nie czuje się spełniona w życiu – zajmuje...

Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Ulica Pazurkowa. Na tropie Ogryzka
Aleksandra Struska-Musiał;
Ulica Pazurkowa. Na tropie Ogryzka
Pokaż wszystkie recenzje