Kolory zła. Biel

Tom 3 cyklu Kolory Zła

Na tę książkę czekałam z niecierpliwością. Czytałam ,,Czerwień" oraz ,,Czerń" i wpadłam jak śliwka w kompot.

Leopold Bilski, który znów jest w Trójmieście zostaje wezwany do samobójstwa. Jakkolwiek młoda dziewczyna wyskoczyła z okna sama, to ślady na jej ciele wskazują iż w ciągu ostatnich dni musiało ją spotkać coś bardzo złego. Na pewno doszło do próby duszenia oraz była krępowana.

Ta część trylogii powaliła mnie na kolana🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Tym samym zapewniam Was, że zakończenie serii po prostu wymiata. Autorka prowadzi nas przez mroczny świat Trójmiasta, pełen brutalności, bezwzględności i seksu. Razem z Leopoldem Bilskim odkrywamy powoli kulisy samobójstwa młodej kobiety oraz tajemnice z przeszłości. Wszystko kieruje śledztwo do środowiska nocnych klubów a one odkrywają przed nami swoje drugie dno.

Tej książki się nie czyta, nią się żyje. Czułam tak wiele emocji, począwszy od niepokoju poprzez strach a na koniec wręcz panikę. Autorka rewelacyjnie poprowadziła fabułę, dzięki temu czytelnik ma swoje podejrzenia ale również zostaje zaskoczony.
Retrospekcje w tej książce to istny majstersztyk 🔥 Wszystko jest wprost idealnie przemyślane, z rozmysłem dawkowane, ubarwione klimatem PRL-u... Jak dla mnie to po prostu kryminalna perełka.

@malgorzataoliwiasobczak to nazwisko, które gwarantuje rozrywkę czytelniczą na najwyższym poziomie. Tutaj nic nie zostaje zostawione przypadkowi, tu każde słowo ma swój sens. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe, łącznie z tym jak sukcesywnie podnosić czytelnikowi adrenalinę. Dla mnie @malgorzataoliwiasobczak jest Królową polskiego kryminału. Każdą kolejną książkę kupuję w ciemno i tak jest od ,,Czerwieni". Wiem, że nie poczuję się zawiedziona a wręcz przeciwnie, Autorka znów mnie w jakiś sposób zaskoczy. Mam gwarancje świetnej książki i mocnych emocji.

Jedyny poważny, bardzo poważny minus tej serii to to, że się skończyła 🥺
Ja pokochałam pióro Autorki już w pierwszym tomie. Z każdym kolejnym kocham coraz bardziej. Dostałam rewelacyjny kryminał, który mogę Wam polecić.
Jeśli nie czytaliście i ta przygoda dopiero przed Wami to bardzo zazdroszczę.

Informacje dodatkowe o Kolory zła. Biel:

Kup książkę Kolory zła. Biel

Szrama
Małgorzata Oliwia Sobczak0
Okładka ksiązki - Szrama

Sopot. Noc. Do jednego z domów włamuje się nieznany sprawca i atakuje śpiące w swoim łóżku małżeństwo – związuje ich i oślepia, a następnie gwałci...

Kolory zła. Czerwień
Małgorzata Oliwia Sobczak0
Okładka ksiązki - Kolory zła. Czerwień

W połowie lat 90. w Sopocie dochodzi do tajemniczej zbrodni... Ginie dziewczyna, a jej ciało zostaje przez sprawcę nietypowo okaleczone. Osiemnaście lat...