Leśniczówka na Mazurach

Anna wyjeżdża z Warszawy do małej wioski na Mazurach, by napisać tam książkę.
Trafia tam na Radka, który jest synem właścicieli domku wynajmowanego przez Annę. Przystojny mężczyzna jest meteorologiem pracującym na uniwersytecie i samotnikiem kochającym spokój i wieś.
Oboje są po przejściach i mają za sobą nieudane związki.
Czy mimo przeciwności losu znajdą drogę do szczęścia?
Czy urokliwe miejsce na Mazurach w scenerii lata stworzy okazję do nowego rozdziału życia tych dwojga pokiereszowanych ludzi?
Przekonajcie się sami.

Wow! Jest lato i ta książka idealnie nadaje się do czytania na wakacyjnych wyjazdach. Ta historia jest niesamowita i wprowadziła mnie w wakacyjny klimat. Autorka wymyśliła genialną i wciągającą fabułę. Ciekawie wykreowani bohaterowie,  którzy są po trudnych doświadczeniach, a mimo to próbują pokochać na nowo , zapomnieć o przeszłości i żyć pełnią szczęścia.  Autorka pokazała jak ostrożnie podchodzili do siebie bojąc się ponownie komuś zaufać. Tak to już w życiu jest, że osoby skrzywdzone boją się zaufać. Autorka tą piękną historią pokazuje, że jest to trudne, ale możliwe.  Warto zostawić przeszłość za sobą i zacząć budować życie na nowo oraz otworzyć się na drugiego człowieka.
Uwielbiam czytać takie lekkie i przyjemne historie.
Ta książka poruszyła moje serce i dała nadzieję na lepsze jutro, bo warto podążać za marzeniami i szukać drogi do szczęścia.
Warto czytać takie wartościowe książki,  które uczą i motywują do działania.
Gwarantuję  Wam, że pokochacie tę książkę i będziecie chcieli pojechać na Mazury.
Jestem zachwycona tym debiutem oraz piękną okładką.
Czekam na kolejne książki autorki.
Rewelacja!

Informacje dodatkowe o Leśniczówka na Mazurach:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-06-15
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Leśniczówka na Mazurach

Kup książkę Leśniczówka na Mazurach

Uważajcie, o co prosicie, bo może być to wam dane.

Usłyszał kiedyś, że człowiek w swoim życiu dwukrotnie przeżywa szok. Za pierwszym razem, gdy uzmysławia sobie, że jego rodzice uprawiają seks. I drugi raz, gdy dociera do niego, że robią to również jego dzieci.

Agnieszka Kulig0
Okładka ksiązki - Etyka bez końca. Twórczość filmowa Krzysztofa Kieślowskiego wobec problemów etycznych

Etyka 'bez końca'. Twórczość filmowa Krzysztofa Kieślowskiego wobec problemów etycznych jest zaproszeniem do dialogu o etyce, ujrzanej w obrazach filmowych...

Druga szansa
Agnieszka Kulig0
Okładka ksiązki - Druga szansa

ILE RAZY MOŻNA ZOSTAĆ ODRZUCONYM I ZRANIONYM? ILE RAZY MOŻNA DAWAĆ OSTATNIĄ SZANSĘ? Marzenia nie spełniają się ot tak, jak za skinieniem czarodziejskiej...