Mara Dyer. Przemiana

Tom 2 cyklu Mara Dyer

"Mara Dyer. Przemiana" Michelle Hodkin
Jest to powieść należąca do literatury młodzieżowej. Jest to drugi tom należący do cyklu "Mara Dyer".
Jest to fascynująca kontynyacja poprzedniej części. Czytałam ją z zapartym tchem. Już nie mogę się doczekać ostatniego tomu. Jak na razie zarówno pierwsza jak i druga część są po prostu rewelacyjne pod każdym względem.
No dobra jeśli zaś chodzi o to, jakie książki mi przypomina to te same, co w pierwszym tomie plus dodatkowo jeszcze jedną, a mianowicie "Zobacz, jak oni kłamią" Sue Wallman
No dobra to na koniec jeszcze fabuła.
Mara wierzyła, że może uciec przed przeszłością. Niestety się myliła. Jakby tego było mało myślała, że po tym wszystkim co przeszła z ukochanym nie będzie miał on przed nią żadnych tajemnic. Niestety rzeczywistość rysuje się nieco inaczej.
W każdym razie polecam z całego serca. W końcu czas na ostatni tom tej rewelacyjnej trylogii.

Informacje dodatkowe o Mara Dyer. Przemiana:

Kup książkę Mara Dyer. Przemiana

Mara Dyer. Tajemnica
Michelle Hodkin0
Okładka ksiązki - Mara Dyer. Tajemnica

Pierwsza część trylogii z Marą Dyer. Młodzieżowe miasteczko Twin Peaks. Po tragicznym wypadku Mara traci pamięć i zaczyna widzieć śmierć innych ludzi...

Mara Dyer. Zemsta
Michelle Hodkin0
Okładka ksiązki - Mara Dyer. Zemsta

Genialne połączenie literatury młodzieżowej z ciężkim, psychodelicznym thrillerem. W ostatniej części trylogii Mara musi stawić czoła rzeczywistości. Trzecia...