Miało być na zawsze

Tom 2 cyklu Nie po drodze

Druga część dylogii "Nie po drodze", w której powracamy do losów Finley i Logana oraz ich dzieci i najbliższych.
Po latach spokoju, nieoczekiwanie, ktoś zagraża bezpieczeństwu Fin. Groźby o ujawnieniu prawdziwej tożsamości kobiety, groźby w kierunku dzieci, a następnie dowody zdrady ukochanego męża.
Czy Fin sobie z tym poradzi? Czy Logan udowodni swoją niewinność? Czy odnajdą sprawcę anonimów? Kto okaże się być zagrożeniem? Jak potoczą się losy Finley i Logana?
Bohaterowie, podobnie jak w poprzedniej części, nas nie zawodzą. Poziom ich humoru jest na naprawdę wysokim poziomie. Ich dialogi niejednokrotnie powodowały niekontrolowane wybuchy śmiechu.
Moim zdaniem ta książka ma wszystko, żeby zadowolić czytelnika. Napięcie, akcja, zwroty, nieoczekiwane sytuacje. Zagadki, tajemnice, intrygi, szantaże, ataki i zagrożenie. Różne relacje rodzinne, próby dla związku, rozstania. Nie brakuje też  uczuć, czułości, namiętności i naprawdę bardzo gorących scen.
Muszę przyznać, że książkę czytałam w naprawdę dużym napięciu. Cały czas zastanawiałam się, kto okaże się być sprawcą całego zamieszania. Szczerze mówiąc, takiego obrotu spraw w ogóle się nie spodziewałam. Brawo Iga!
"Miało być na zawsze" to bardzo przyjemna, wciągająca i trzymająca w napięciu historia. Po książki Autorki sięgam z ogromną przyjemnością i jeszcze się nie zawiodłam. Czekam już na kolejną perełkę spod jej pióra.
Bardzo polecam przeczytać tę książkę. A jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności poznania Finley i Logana to koniecznie musicie przeczytać też pierwsza część "Tylko na chwilę".
Dziękuję Wydawnictwu Niezwykłe oraz Idze Daniszewskiej za egzemplarz ❤️

Informacje dodatkowe o Miało być na zawsze :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-09-09
ISBN: 9788383200255
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Zobacz opinie o książce Miało być na zawsze

Kup książkę Miało być na zawsze

Tylko na chwilę
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Tylko na chwilę

Romans bez zobowiązań i zakazany związek z szefem!Gdy po śmierci ojca, znanego senatora, dziewiętnastoletnia Lauren Sanders stała się posiadaczką dowodów...

Campbell Hill
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Campbell Hill

Maxton to przystojny agent nieruchomości, który przez jednorazowy wybryk, po stracie firmy, zostaje wysłany przez rodziców na wieś, do domu po zmarłej...