Mój do zapomnienia

,,Cal zabrał mi niewinne marzenia i serce, a w zamian dał coś innego. Miałam jedynie dziewiętnaście lat, dużo marzeń i jeszcze wierzyłam, że mnie pokocha. On miał dwadzieścia osim. Był starszy i doświadczony, a ja naiwna."

Calvin Dog Narad to ambitny młody mężczyzna, mający przed sobą cały świat. Swoje marzenia przekładał ponad rodzinę, by w ostatecznym rozrachunku zostać Prezydentem Klubie Dogs of Help.

Rose Anne Elliot to dziewczyna, która jak każda nastolatka zauroczyła się w chłopaku, tylko problem polegał na tym, że to był niewłaściwy czas i miejsce. Sytuacja, w której się znalazła, zmusiła ją do opuszczenia swojego domu, a w jej przypadku to było miejsce pękające testosteronem, czyli stajnia Dogs od Hepl.

Życie Cala i Rose zmienia się wraz z jej powrotem do domu. Bomba, jaką zrzuciła Rose na Cala sprawia, że świat się dla niego zatrzymał, został zmuszony do powrotu w przeszłość i zmierzenia się z jej konsekwencjami.

Czy Rose i Cal mają szansę na wspólną przyszłość? Czy Cal podejmie się wyzwania, jakie stawia przed nim życie? Tego dowiecie się z książki.

Książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Postacie, jakie stworzyła autorka, napawały mnie sympatią za sprawą emocji, z jakimi musieli się zderzyć. Rose obdarzyłam szacunkiem, za to, że w odpowiednim momencie życia umiała zmienić postawę i staną twarzą w twarz ze swoimi lękami i walczyć. Cal cóż tu dużo pisać, o takich mężczyznach chce się czytać, niegrzeczny, stanowczy, ale i rozsądny w tym wszystkim.

Przez książkę przechodzi się lekko, za sprawą znakomitych dialogów, choć czasem gubiłam się co do postaci drugoplanowych, to zdecydowanie polecam książkę.

Na zakończenie jak to ja muszę wspomnieć emocjach, tu ich nie brakuje! Książka niegrzeczna, ale ma głębsze dno. Pokazuje nam miłość matki do dziecka i to ile jest w stanie zrobić dla niego, by zapewnić mu bezpieczeństwo! Nie ma znaczenia, czy mamy środowisko bogatych biznesmenów, czy niegrzecznych Panów na motorach, wśród nich zawsze będą kobiety, walczące o swe dzieci.
Książkę polecam.

Informacje dodatkowe o Mój do zapomnienia :

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-04-28
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Tagi: gang walka

Zobacz opinie o książce Mój do zapomnienia

Kup książkę Mój do zapomnienia

Protegowana
Ewelina Maria Mantycka0
Okładka ksiązki - Protegowana

Ana to protegowana mafii, piękna dziewczyna o mrocznej przeszłości. Sprzedana w młodym wieku, trafiła do Ogrodów Ying. Dawno przestała być lekkomyślna...

Duszący zapach bzu (audiobook)
Ewelina Maria Mantycka0
Okładka ksiązki - Duszący zapach bzu (audiobook)

Kontynuacja losów rodziny z ulicy Ogrodowej. Fabian i Lilka próbują zbudować swój związek na kruchym fundamencie zaufania. Miłość, której się nie spodziewali...