Mój do zapomnienia

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-04-28
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366754256
Liczba stron: 392
Język oryginału: polski

Ocena: 5.22 (9 głosów)

Dawno temu spadająca gwiazda zwiastowała, że niewypowiedziane życzenie mogło się spełnić.
Calvin Dog Bard wybrał klub ponad rodzinę i dopiął swego – został Prezydentem młodszej gwardii Dogs of Hell. Cienka linia pokoju, jaką zawarli z Savage Croupiers, się zacierała, a stary szef Krupierów, Thanaka Doyle, zapadł się pod ziemię. Dziedzictwo Doyle’a – hotel Paradise, królestwo hazardu, mafii i wielkich pieniędzy, zasilające Krupierów – miało zostać przejęte.
Do miasta wróciła Rose Anne Elliot. Cal nie pamiętał córki Lucky’ego, jednego z mechaników w Hell Ride. Kiedy dziewczyna domagała się ochrony klubu nad synem krwi, Calvin zgodził się bez wahania. Nie wiedział, że ta decyzja wszystko zmieni, że kobieta, która urodziła mu syna, sprawi, że jego marzenia znajdą się w zasięgu jego ręki. Rose Anne okaże się jego aniołem, niepotrafiącym pogodzić się z zasadami klubu, a namiętność nadal będzie się między nimi utrzymywała.
Dla Klubu Dogs of Hell nastały trudne czasy – w grę wchodziły duże pieniądze, kasyno i walka o terytorium.

Tagi: Romans gang walka

Kup książkę Mój do zapomnienia

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Mój do zapomnienia

  Calvin Dog Bard został Prezydentem Dogs of Hell. Teraz to on rządzi klubem. Czeka go starcie z Savage Croupiers, bowiem szef Krupierów zapadł się pod ziemię. Ale nie tylko to będzie priorytetem...
   Pięć lat temu Rose Anne Elliot mieszkała z tatą, Lucky. Pewne wydarzenia skłoniły ją do wyjazdu z Danville. Ale kiedy jej ojciec trafił do szpitala, kobieta postanawia powrócić. Tyle, że nie sama a z czteroletnim synem. Nathan jest jej oczkiem w głowie i ... synem Cala. A o tym sekrecie nie wie nikt. Lecz teraz Rose Anne potrzebuje ochrony a to znaczy, że musi powiedzieć prawdę.
   Co zrobi Cal? Czy będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy? Czy fascynująca go młoda kobieta może być spełnieniem jego marzeń? Czy Rose Anne będzie bezpieczna?


   Za mną wszystkie dotąd wydane powieści autorki. Zaczęłam od debiutu tuż po jego premierze i już wtedy wiedziałam, że to będzie to. To coś, co będzie się rozwijało zgodnie z moim czytelniczym guście. I tak właśnie jest. Każda kolejna książka Eweliny powoduje, że się zatracam w historiach bohaterów i odcinam od rzeczywistości przenosząc się do świata spisanego na kartach.
   Na pierwszy tom serii Dogs of Hell musiałam czekać dość długo, bo ciągle coś stawało mi na przeszkodzie. Lecz wizja zapowiedzi drugiej części dopiero konkretnie mnie zmotywowała. I bardzo dobrze się stało, bowiem historia Rose Anne, Cala i Nathana oczarowała mnie. 
    Mamy tutaj typowy klub motocyklowy i odważne sceny zbliżeń, które mogą szokować. Ale właśnie taki jest świat klubów. Wolności, odwagi, determinacji a przede wszystkim faktu wielkiej rodziny mimo braku więzów krwi. To właśnie lubię w takich historiach, że każdy chroni każdego, kto jest z nimi. Są dla siebie siostrami i braćmi. To jest piękne i udało się autorce bardzo dobrze to przedstawić. Pięknie, gorąco i z adrenaliną, której tutaj nie brakowało.
   Dynamiczna akcja nie pozwalała na spokój. Wystarczyło miejsca tylko na zaczerpnięcie powietrza. Niektóre sytuacje podnosiły mi tak wysoko cieśninie, że lada moment groziło to wybuchem.
    Autorka zadbała również o charaktery swoich bohaterów. Każdy z nich był indywiduum. I bardzo dobrze, bo w takiej ilości bohaterów drugoplanowych łatwo można byłoby się pogubić a tak nie miałam z nimi żadnego problemu. 
   Główna para bohaterów od początku przyciągnęła moją uwagę. Widać było te iskry i zafascynowanie a im głębiej w tekst, tym było coraz ciekawiej. Temperatura wzrastała sukcesywnie, by finalnie spalić wszystko.
    Czytałam już wiele powieści w klimacie motocyklowym o typowych bad boyach a ta wcale nie zostaje w tyle. Wręcz przeciwnie - zdecydowanie wpisała się w mój czytelniczy gust. Autorka potrafiła do samego końca utrzymać moją uwagę, co rusz podsycając moją ciekawość. Piszę plastycznie a każda ze scen posiada określone emocje. Ja jestem na TAK i czekam na drugą część. Koniecznie muszę ją przeczytać. 


Polecam.

 

 

 


Książka z prywatnej biblioteczki.

 

Link do opinii
Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:,

🏍🏍🏍Recenzja🏍🏍🏍

Premiera 28.04.2021r.

Historie o niegrzecznych motocyklistach i członkach klubu, w których są jak rodzina, poprostu kocham. Mogłabym czytać ten motyw i nigdy by mi się nie znudził.

Rose Anne, młoda i samotna matka. Dla swojego dziecka zrobi wszystko. A jego bezpieczeństwo jest dla niej priorytetem. Kiedy ktoś mu zagraża zachowuje się jak lwica broniąca swoich młodych.
Wychowywanie syna, nauczyło się odpowiedzialności. Ma w sobie wielkie pokłady siły i walki.
Często jest kobietą bezkompromisową, jeśli czuje, że tak powinna postąpić to właśnie tak robi, ale potrafi także iść na kompromis dla dobra syna. Bo w końcu to na jego szczęściu zależy mu najbardziej.
Kochająca matka, to jedno z najważniejszych określeń tej kobiety.
Jest także gadatliwa, pomocna i miła.

Calvin Dog, facet przystojny i niebezpieczny. Klub to jego całe życie. Miał plany co do jednej kobiety ale jegi uczucia zostały zdeptane.
Kiedy dowiaduje się, że ma syna jest w ciężkim szoku ale po kilku chwilach już wie, że ten chłopiec stanie się centrum jego wszechświata. Staje się bardzo opiekuńczy, troskliwy, cały czas myśli o synu, rozmawia z nim, bawi się, poprostu stara się być dobrym ojcem. Wychodzi mu to wspaniale. Przez dziecko wychodzi jego łagodna strona ale to nie znaczy, że nie zobaczymy także jego groźnej natury.

Ich relacja zaczęła się od dziecka, ale z czasem to właśnie syn zaczyna ich łączyć w coś więcej. Wspólne spędzenie czasu, troską z jaką obdarza Calvin syna wpływa na to, że serce Rose Anne bije coraz szybciej. A w przypadku Calvina, matka jego dzieciak uczy go jak to jest mieć swoją rodzinę. Powoli bez pośpiechu.
Nieodłącznym elementem jest ich namiętność względem siebie. Kiedy wybucha robi się na prawdę gorąco.

Muszę też wspomnieć to ich synku. To żywe srebro, pełne życia i energii. Cały czas gada i rozmiesza, przez niego i jego energię, książka pomimo tematu motocykli i gangów staje się ciepła i rodzina.

Autorce idealnie udało się skomponować życie rodzinne, pełne śmiechu, bliskości i troski z tym życiem klubowym, pełnym brutalności i niebezpieczeństw.
W książce nie zabraknie scen porachunków, walki i innych sytuacji, w których groźni motocykliści walczą na śmierć i życie.
Kolejna książka którą polecam z całego serca. Nie będziecie się przy niej nudzić. Będą miejsca słodkości i namiętności ale będę także sceny które zmrożą krew w żyłach i zmieniają sytuację o 180°.
Autorce ogromnie dziękuję za wprowadzenie mnie w świat motocyklistów, który tak lubię. Czekam na kolejne książki z tej serii 🤩
10/10🏍

Link do opinii

Macie ochotę na przeczytanie niegrzecznej książki? W takim razie dobrze trafiliście. Do tego dodajcie seksownych motocyklistów, wojnę gangów i wyobraźnia już zaczyna działać. Fabuła książki jest dość ciekawa, momentami brutalna, ale i namiętna. Sam styl pisania autorki lekki i przyjemny. Dzięki temu lektura wciąga i można ją „pochłonąć” w jeden wieczór. Przynajmniej u mnie tak było. Jednak muszę się doczepić do dość przydługich opisów, których nie znoszę w książkach. Całość pisana jest z perspektywy dwóch bohaterów, co jak już pewnie zauważyliście uwielbiam. Dialogi są dość zwykłe, nawet można powiedzieć, że pospolite, ale nadaje to książce tylko realizmu. Jeżeli chodzi o bohaterów to jest ich tutaj troszeczkę dużo, jednak każdy z nich ma tutaj swoje zadanie. Zostali oni wykreowani w świetny sposób - mają swoje historię, inne emocje. Bardzo spodobało mi się przedstawienie kobiet jako silne, umiejące poradzić sobie w mrocznym świecie gangów i niegrzecznych mężczyzn. 


Podsumowując - ze swojej strony polecam Wam tę książkę. Brutalność miesza się z namiętnością, ale wszystko zostało tutaj wyważone w odpowiedni sposób. Historia potrafi wciągnąć i czyta się ją lekko oraz przyjemnie. 

Na pochwałę zasługuje tutaj także przepiękna okładka, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia. 

Link do opinii

,,Cal zabrał mi niewinne marzenia i serce, a w zamian dał coś innego. Miałam jedynie dziewiętnaście lat, dużo marzeń i jeszcze wierzyłam, że mnie pokocha. On miał dwadzieścia osim. Był starszy i doświadczony, a ja naiwna."

Calvin Dog Narad to ambitny młody mężczyzna, mający przed sobą cały świat. Swoje marzenia przekładał ponad rodzinę, by w ostatecznym rozrachunku zostać Prezydentem Klubie Dogs of Help.

Rose Anne Elliot to dziewczyna, która jak każda nastolatka zauroczyła się w chłopaku, tylko problem polegał na tym, że to był niewłaściwy czas i miejsce. Sytuacja, w której się znalazła, zmusiła ją do opuszczenia swojego domu, a w jej przypadku to było miejsce pękające testosteronem, czyli stajnia Dogs od Hepl.

Życie Cala i Rose zmienia się wraz z jej powrotem do domu. Bomba, jaką zrzuciła Rose na Cala sprawia, że świat się dla niego zatrzymał, został zmuszony do powrotu w przeszłość i zmierzenia się z jej konsekwencjami.

Czy Rose i Cal mają szansę na wspólną przyszłość? Czy Cal podejmie się wyzwania, jakie stawia przed nim życie? Tego dowiecie się z książki.

Książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Postacie, jakie stworzyła autorka, napawały mnie sympatią za sprawą emocji, z jakimi musieli się zderzyć. Rose obdarzyłam szacunkiem, za to, że w odpowiednim momencie życia umiała zmienić postawę i staną twarzą w twarz ze swoimi lękami i walczyć. Cal cóż tu dużo pisać, o takich mężczyznach chce się czytać, niegrzeczny, stanowczy, ale i rozsądny w tym wszystkim.

Przez książkę przechodzi się lekko, za sprawą znakomitych dialogów, choć czasem gubiłam się co do postaci drugoplanowych, to zdecydowanie polecam książkę.

Na zakończenie jak to ja muszę wspomnieć emocjach, tu ich nie brakuje! Książka niegrzeczna, ale ma głębsze dno. Pokazuje nam miłość matki do dziecka i to ile jest w stanie zrobić dla niego, by zapewnić mu bezpieczeństwo! Nie ma znaczenia, czy mamy środowisko bogatych biznesmenów, czy niegrzecznych Panów na motorach, wśród nich zawsze będą kobiety, walczące o swe dzieci.
Książkę polecam.

Link do opinii

🌶🏍RECENZENZJA🏍🌶

„Śniłam czasem o nim i o tym, że nasze zbliżenie było pełne rozkoszy i to on dawał mi odczuć, jak bardzo mnie pragnął. Te sny nigdy jednak nie były prawdą. Wziął mnie jak dziwkę, tylko zapomniał o zabezpieczeniu i owocem tego był Nath.”

Życie Rose Anne Elliot, zmienia się diametralnie, gdy dużo starszy i całkowicie dla niej niedostępny -Calvin Dog Bard, w alkoholowym amoku zapładniania, zakochaną w nim do szaleństwa dziewczynę.
Opuszczając miasto i wszystko co związane z DOGS of HELL, ma nadzieję nigdy tu nie wracać. Jednak z tego życia nie da się wyjsć i gdy jej ojciec podupada na zdrowiu, jest zmuszona wrócić i stawić czoło ojcu jej dziecka, który wtedy „po wszystkim” bardzo źle ją potrakował a co gorsza nie pamięta nawet, że ją przeleciał. Teraz Rose Anne, nie jest już tą samą zakochaną nastolatką i Calvin z miejsca jest zafascynowany jej dorosłą i wyrafinowaną wersją. Jednak ona nie zamierza pozwolić mu zbliżyć się , zarówno do niej, jak do jej syna. Wszystko zmienia się gdy konkurencyjna grupa walcząca o miejscowe wpływy, próbuje jej grozić, wiedząc, że jest jedną z DOGS of HELL...
Czytając tą książkę, prawie wogóle nie skupiłam się na skórach, klubie, prezesach, interesach, klubowych sukach, starych i wojną pomiędzy DOGS of HELL a Krupierami, natomiast bardzo skupiłam się na gorących i mega pikantnych scenach oraz całkiem popierz-onej relacji głównych bohaterów.
Ta książka jest na prawdę gorąca, już od pierwszych stron. Potem robi się coraz bardziej niegrzecznie i wciągająca. Da się wyraźnie odczuć emocje poszczególnych bohaterów i te mroczne i zwierzęce, rządzące tym środowiskiem instynkty.
Fabuła trzyma nas cały czas w napięciu, a autorka nie stroni od mocnych słów i określeń znanych i używanych w tych motocyklowych kręgach.
Pięknie dziękuje wydawnictwu i autorce za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej pikantnej książki 💚

Link do opinii
Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2021-04-24, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Decydując się na recenzowanie tej książki , spodziewałam się czegoś z pazurem , takiego ociekającego seksem romansu. Czegoś podobnego do Tillie Cole i jej Katów Hadesu. I powiem Wam, że ta książka nieco przypomina Katów ale nie jest ich odtworzeniem, nie musicie się obawiać, że autorka zrobiła kopię, nie poszła na łatwiznę.

Historia nie jest do końca taka jakiej się spodziewałam. Czytając, wciąż czekałam na moment kulminacyjny, na jakieś wielkie bum. Miałam z jednej strony wrażenie, że akcji jest za mało, że nieco za spokojnie ale też nie nudziłam się nawet przez chwilę.

Rose Ann wzdychała do Cala od dziecka. Wychowana wśród ludzi z klubu, znała ten świat aż nazbyt dobrze. Pewnej nocy ona i Cal spędzili chwilę namiętności, ale urok tej chwili szybko się ulotnił a pozostały po niej ...pewne następstwa. Rose Ann wyjechała na 5 lat , a gdy wróciła , Cala czekała nie mała niespodzianka.

Gubiłam się momentami w natłoku imion, nazw , nie dawałam rady za wszystkim nadążyć, ale skupiłam się na istotniejszych elementach . Podobało mi się to, że książka była inna. Fakt, że nie brakowało tego seksu, erotyki, brutalności. Ale autorka też w bardzo fajny sposób przedstawiła rodzicielstwo, związaną z nim odpowiedzialność. W moim przekonaniu wręcz pokazała jak niby dorosły facet, taki samiec alfa , zmienia się z hulaki i podrywacza w odpowiedzialnego ojca i partnera. Jak po prostu dojrzewa na naszych oczach i śmiać mi się chciało ale idealnie jest to pokazane, że faceci dojrzewają nie raz bardzo późno... Ale lepiej późno niż wcale ;)

Punkt zwrotny, taki podnoszący ciśnienie, dający nie mało emocji, zaliczamy prawie pod koniec książki ale jeden za drugim i dzieje się nie mało. Nasza delikatna Rose Ann pokaże pazurki , przejdzie małe piekło. Nie obraziłabym się jakby autorka nieco dłużej te wątki pociągnęła, bo to było nagle i po wszystkim. Ale mimo to wprowadziły te wydarzenia nie mało wrażeń .

Jak ogólnie oceniam te książkę ? Sądzę , że była dobra . Nie było w niej pędzącej akcji ale jest coś co wciąga, co nie daje jej odłożyć na dłużej. Sądzę , że wiele osób się nią wręcz zachwyci. Ja nie żałuję , że przeczytałam. Już okładką i opisem przyciąga uwagę i warto poświęcić jej czas by tych licznych bohaterów poznać lepiej.

Jak to ostatnio zwróciłyśmy uwagę wśród książkoholiczek - autorzy poświęcają wiele dni, tygodni na stworzenie czegoś co my połykamy w kilka godzin zazwyczaj. Tu w tej książce widać, że autorka dopracowała książkę, włożyła dużo pracy w stworzenie dość skomplikowanego świata. Warto się w nim na trochę zatracić. Polecam

Link do opinii
Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2021-04-30, Ocena: 5, Przeczytałem,

,, Miękkość jej jedwabistych, długich włosów muskała moje szorstkie policzki".

To niewątpliwie książka o emocjach, które jednych prześladują, a inni ukrywają je pod fasadą szacunku, na jaki wciąż muszą pracować. Powieść przepełniona doznaniami, seksapilem i pewną dozą brutalności, która jednych przyciąga, a drugich przeraża. Chyba każdy z bohaterów miał tutaj swoje miejsce, wyraźnie podkreślone przez towarzystwo w jakim przebywali. Nic więc dziwnego, że Rose Anne Elliot chciała się z niego wyrwać.
A jaka ona jest?
Młoda i piękna z zachwycającą niewinnością. Zbyt nieśmiała, by przeciwstawić się mężczyźnie, jednak z pewnym wigorem, który pozwolił jej przetrwać. Wraz z przeszłością musiała powrócić do domu rodzinnego, jednak nie była to już ta sama Mała Księżniczka.
Calvin Dog Brad to niewątpliwie mężczyzna, który chciałby wszystko posiadać na własność. Umie tylko brać, a swoje zdobycze odrzuca, niczym papierek po cukierku. Żyje w bardzo dziwnym i otwartym związku w którym zaczyna się dusić. Nie rozumie swojej reakcji na widok Rosy i nawet nie spodziewa się dokąd ich to wszystko zaprowadzi.
Znakomita powieść, która pokazuje, że żyjąc w rozwiązłości nie zawsze można być szczęśliwym. Zaspakajanie swoich potrzeb nie wystarcza, by w pełni osiągnąć szczęście. Nie tak łatwo być rodzicem, kiedy nie ma na kim polegać.
W książce dzieje się dość sporo, choć nie ma tu momentów na przeżywanie. Bohaterzy są dokładnie opisani. Każdy otwarcie wypowiada się o swoich myślach, a ich fantazje są dosyć brutalne. Zdecydowanie ostra pozycja dla dorosłych. Kiedy chce się utrzymać na powierzchni niestety wszystkie chwyty są dozwolone. Pieniądze grają tu drugie skrzypce. Autorka pokazuje nam jakie mogą wzbudzać w nas emocje. Pazerność nie popłaca, jednak czasami bywa dobrym środkiem do rozwiązywania problemów.
W powieści przeplatają się jakby dwa światy. Jeden jest ostry, brutalny i wulgarny, a drugi pełen marzeń i pragnień o bezpieczeństwie. Rozgrywka warta poznania dla osób o mocnych nerwach.

Link do opinii
Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-04-29, Ocena: 6, Przeczytałam,

Poznajemy Rose Anne Elliot która lata temu dała się uwieść Calvinowi Dogowi Bard.
Pomimo że miała chłopaka pragnęła właśnie Doga. Starszego od siebie oraz zajętego mężczyznę. Jedna noc sprawiła że dziewczyna zapragnęła uciec.

Uciekła. Ale po pięciu latach musi wrócić, ponieważ jej ojciec gorzej się czuje i trafił do szpitala. Rose Anna wraca ale nie sama.
Przeprowadza się ze swoim synem.
Każdy myśli że to dziecko jej byłego chłopaka Marshalla ale przyjdzie czas wyjawić prawdę.

Znajdujemy się pomiędzy dwoma klubami Hell Ride oraz Krupierów.
Książka zdecydowanie dla każdej miłośniczki klimatu motocyklowego. Znajdziemy tutaj wojnę pomiędzy klubami ale przede wszystkim znajdziemy tu miłość matki do dziecka. Dużo wątków jest związana właśnie z dzieckiem. Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Czytając czas płynął mi szybciej a ja zagłębiłam się w środek historii. Ta fabuła na długo zostanie zapamiętana w mojej głowie . Prosty język którym posługuje się Autorka sprawia że czyta się z chęcią i nie ma się ochoty odkładać książki. Mamy perspektywę bohaterki jak i głównego bohatera co daje nam większy obraz na emocje które mają w głowie. Niebezpieczeństwo które się pojawia sprawiają że przechodzą dreszcze. Była dziewczyna oczywiście nie odpuści i namiesza.
Romans dla każdej niegrzecznej czytelniczki ? Ja polecam sięgnąć po książkę i spędzić tą historię samemu z bohaterami bo dają nam dużo emocji ?

Link do opinii
Avatar użytkownika - nataliastragowska
nataliastragowska
Przeczytane:2021-04-26, Ocena: 5, Przeczytałam,

?? RECENZJA PRZEDPREMIEROWA ??

35/52/2021 "Mój do zapomnienia" Ewelina Maria Mantycka

Na początku chciałam rzec, że to był pierwszy romans mafijny jaki przeczytałam. ;)Jakoś wcześniej tego typu książki nie wpadły w moje ręce.? I choć początkowo nie czułam tego klimatu, to jednak ostatecznie bardzo się wciągnęłam ;) mogę śmiało powiedzieć, że podoba mi się taki klimat i opowiedziana historia. ?

Poznajemy tutaj walkę o terytorium dwóch gangów : Dogs of Hell oraz Savage Croupiers. Jednak głównymi bohaterami tej historii są : Rose Anne Elliot - córka mechanija Luckiego pracującego w Hell Ride oraz Calvin Dog Bard - najmłodszy Prezydent gangu Dogs of Hell. Wszystko się zmienia, gdy Rose Anne wraca po 4 latach na stare śmieci z czteroletnim synem Nathem. Zamieszkuje na terytorium wrogiego gangu. Dog bez wahania postanawia chronić ją i jej syna. Gdy okazuje się, że to również jego syn, całkowicie zmienia mu się lista priorytetów. W młodych rodzicach na nowo budzi się namiętność, nad którą oboje nie potrafią zapanować. Cal zdaje sobie sprawę, że dostaje od losu szansę na spełnienie swoich marzeń i szczęśliwe, spokojne życie. Czy jednak na pewno? Czy bolesna przeszłość obojga pozwoli im się połączyć? Czy mimo wszelakich trudności, uda im się stworzyć szczęśliwą rodzinę? Czy demony przeszłości rozdzielą ich na zawsze? Na te wszystkie pytania, poznacie odpowiedzi zacytujcie się w lekturze.

Jak napisałam na początku, to pierwszy romans mafijny, jaki wpadł w moje ręce. Nie mam więc punktu odniesienia. Jednak w mojej ocenie, mimo brutalności jest to dosyć ciekawa historia. Choć początkowo nie bardzo czułam ten klimat, to jednak już po paru rozdziałach całkowicie się wkręciłam ;) ? wydaje mi się jednak, że nie jest to historia dla każdego. Wiele scen erotycznych i liczne przekleństwa mogą powodować, że wiele osób będzie miało mylny odbiór tej historii. Jednak gangi kierują się swoimi prawami i według mnie wszystko tu do siebie doskonale pasowało ;) czytało się szybciutko i bardzo przyjemnie. Historia była na tyle wciągająca, że trudno było się od niej oderwać. Czytelnik cały czas był ciekawy, co będzie dalej. Aż mi smutno, że to już koniec tej historii ;( myślę, że autorka w ciekawy sposób poprowadziła tę opowieść. I rozwinęła potencjał tej historii. Dodatkowo duża czcionka, podział na rozdziały oraz liczne dialogi powodują, że publikację się wręcz połyka ;) jeżeli lubicie adrenalinę oraz romanse mafijne, gdzie występują motocykle, przystojniacy i porachunki gangsterskie, to ta pozycja zapewne Was zachwyci!! :) bardzo dziękuję Wydawnictwo WasPos za możliwość recenzji i poznania tej historii, bo znowu mogłam odkryć coś nowego!! ?? bardzo mi się podobała ta historia, dlatego z czystym sumieniem Wam ją polecam i przyznaję w pelni zasłużone ?????????/10 punktów!! ?? sięgnijcie koniecznie po tę lekturę!! ;)

P.s. dodatkowo jestem zachwycona, gdyż okazało się, że autorka jest po tym samym kierunku studiów, co ja ?! ?? więc jestem podwójnie zachwycona!! ?? Zapraszam Was gorąco do sięgnięcia po tę książkę!! ??

Link do opinii
Avatar użytkownika - Anna1990
Anna1990
Przeczytane:2021-04-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Nie do końca moja bajka, ale książka nawet przypadła mi do gustu. Trochę było literówek. Trochę z początku nie ogarniałam świata jaki został przedstawiony, ale muszę przyznać, że historia była wciągająca i nawet mogłaby być dłuższa. Wielokrotnie miło mnie zaskoczyły nieoczekiwane zwroty akcji. 

Link do opinii
Inne książki autora
Kazik
Ewelina Maria Mantycka 0
Okładka ksiązki - Kazik

Jak zakończy się ten wyścig po miłość?Estera na co dzień pracuje w banku i stara się poukładać swoje życie tak, by w końcu osiągnąć spokój...

Duszący zapach bzu (audiobook)
Ewelina Maria Mantycka 0
Okładka ksiązki - Duszący zapach bzu (audiobook)

Kontynuacja losów rodziny z ulicy Ogrodowej. Fabian i Lilka próbują zbudować swój związek na kruchym fundamencie zaufania. Miłość, której się nie spodziewali...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy