Mordercze instynkty

Nie wiem jak Wy, ale jak jestem wielką fanką książek Marcela Mossa. Przeczytałam już wszystkie jego pozycje i każda wywarła na mnie duże wrażenia. Podobnie jest z najnowszą książką autora „Mordercze instynkty”.

Kamila wychodzi za mąż za Wojtka. Jest szczęśliwa i spełniona. Do tego wszystkiego idealna teściowa traktuje ją jak córkę. Jednak po ślubie wszystko się zmienia. Kamila postanawia uciec od toksycznej teściowej i męża tyrana.

Jacek stracił żonę w tragicznych okolicznościach. Nie może się z tym pogodzić i bardzo za nią tęskni. Przypadkiem trafia na projekt, który pozwoli mu w dosyć kontrowersyjny sposób odzyskać żonę.

Malwina nie jest gotowa na macierzyństwo, ale pod naciskiem męża w końcu zostaje matką. Z dnia na dzień jej poukładane życie bardzo się zmienia. Kobieta zmaga się z depresją, nie może liczyć na męża i bardzo chce odzyskać dawne życie. I nawet będzie miała do tego okazję.

W pewnym momencie losy bohaterów się przecinają. Okaże się, że mają ze sobą wiele wspólnego, a nawet będą w stanie sobie pomóc.

Bardzo zaskoczyła mnie ta historia oraz jej zakończenie.

Autor po raz kolejny udowadnia, że nie boi się poruszać trudnych tematów.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Mordercze instynkty:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-04-12
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Mordercze instynkty

Kup książkę Mordercze instynkty

Nie wiesz wszystkiego
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Nie wiesz wszystkiego

Szokujący thriller dla fanów Belfra i Hejtera TEGO DNIA NIE IDĘ DO SZKOŁY. WRACAM DO DOMU I ZAMYKAM SIĘ W SYPIALNI. ODEBRANO MI WSZYSTKO, CO BYŁO...

Pakiet: Nie odpisuj / Nie patrz
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Pakiet: Nie odpisuj / Nie patrz

Bestsellerowe thrillery, na które czeka cały Internet. "Żałuję, że przeczytałam tę wiadomość... To okrutne, ale żywię się cierpieniem innych ludzi...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska