My best friend's dad

✨Już od pierwszych stron historia wywołuje mnóstwo emocji.Począwszy od zwariowanych pomysłów Zuzy i Ali-kończąc na uczuciu,które nie powinno się wydarzyć.
Otrzymujemy nie tylko fascynująca historię dwojga osób z różnica wieku(osiemnastu lat),ale również prawdziwa przyjaźń wystawiona na próbę.Rozterki i trudne dezycje będą wyzwaniem dla naszych bohaterów.
Nic w tej historii nie jest oczywiste,ponieważ ciągle ktoś albo coś staje na drodze ku zakazanemu szczęściu.

Powiem wam szczerze,że przepadłam przy czytaniu tej historii.Nawet zdrada męża nie wydawała się zła.Zastanawiacie się zapewne dlaczego tak sądzę.Otóż trzeba poznać żonę naszego bohatera.Wtedy inaczej patrzy się na jego zdradę🫣Gorzej wyglada zdrada przyjaciółki.

Z lektura spędziłam przyjemnie czas.Zwroty akcji oraz nieprzewidywalne zdarzenia sprawiajà,że czytelnik jest ciagle zaskakiwany.Pojawiają się bohaterowie drugoplanowi,którzy mieszają w życiu postaci.Nawet ojciec Zuzki ma swoje pięć minut w tej historii.Z początku nie darzyłam go sympatią później się to zmieniło.

Jeśli szukacie wciągającą historię z zakazanym uczuciem z dużą różnicą wieku to musicie ją przeczytać.Polecam

Informacje dodatkowe o My best friend's dad:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-11-22
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce My best friend's dad

Kup książkę My best friend's dad

Prezes
Aldona Skrzypoń-Powroźnik0
Okładka ksiązki - Prezes

Jedno przypadkowe spotkanie potrafi wywrócić życie do góry nogami... Matylda to rezolutna i charakterna córka znanego z pierwszych...

Odzyskam Cię
Aldona Skrzypoń-Powroźnik0
Okładka ksiązki - Odzyskam Cię

Czy miłość zwykłej dziewczyny odmieni faceta, dla którego pojęcia związek i odpowiedzialność nie istnieją? Ona, rozważna romantyczka, szara myszka. Skromna...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;