My best friend's dad

GORĄCA I UZALEŻNIAJĄCA RELACJA Z DUŻĄ RÓŻNICĄ WIEKU. Zuza to przebojowa i atrakcyjna dwudziestoletnia studentka administracji. Półsierota, znienawidzona przez własnego ojca. Ma jednak przy sobie dobrą duszyczkę, swoją najlepszą przyjaciółkę. To z Alą odreagowuje problemy, to z nią dzieli się cierpieniem. Nie ma rodzeństwa, ale gdyby mogła zdecydować, jaka miałaby być jej siostra, byłaby kopią przyjaciółki. Przemek to mężczyzna przed czterdziestką, wiceprezes wielkiego banku. Gdy urodziła się Ala, miał zaledwie osiemnaście lat. Poczuwając się do odpowiedzialności, założył rodzinę. Mimo ciągłych nieporozumień z żoną i córką stara się naprawić ich skomplikowane relacje. Los chciał, że Zuza poznała ojca Ali. Od pierwszych chwil narodziło się między nimi uczucie. Początkowo próbowali z tym walczyć, ale pożądanie okazało się zbyt silne. Ulegli. Raz, drugi, a potem już nie potrafili przestać. To nie tylko historia o z góry skazanej na niepowodzenie historii miłosnej, lecz także doskonały przykład pięknej przyjaźni wystawionej na ciężką próbę i trudnych, często zaniedbanych relacji rodzinnych. Czy Zuzkę i Przemka czeka happy end? Czy różnica wieku stanie się barierą nie do przejścia? A może Zuza zrezygnuje z szalonej i bardzo intensywnej relacji na rzecz przyjaźni, której tak wiele zawdzięcza?

Informacje dodatkowe o My best friend's dad:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-11-22

Kup książkę My best friend's dad

My best friend's dad - opinie o książce

My Best Friend`s Dad

Zuza ma dwadzieścia lat, studiuje administracje, jest atrakcyjna i przebojowa.  Ma bardzo trudną relację z  ojcem. Dlatego szuka ukojenia w imprezowaniu i przygodnym seksie. Czy wyjdzie to na dobre? 🤔
Ala jest jej najlepszą przyjaciółką i to właśnie z nią dzieli wszystkie sekrety i problemy.

Przemek to mężczyzna przed czterdziestką i  jest wiceprezesem dużego banku i jest ojcem Ali. Gdy urodziła się Ala miał zaledwie osiemnaście lat, wziął odpowiedzialność i założył rodzinę. Czy było to dobre? 🤔
Mężczyzna mimo ciągłych nieporozumień z żoną i córka, bardzo stara się naprawić relacje z nimi.

Los sprawia, że Zuza i Przemek poznają się i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia. Starają się z tym uczuciem walczyć, ale jednak pożądanie jest zbyt silne. Ich romans jest coraz bardziej intensywny i ryzykowny. Coraz trudniej jest im to ukrywać przed światem. Czy Zuzia będzie  stanie zrezygnować ze znajomości z Przemkiem dla Ali? 🤔
Czy różnica wieku będzie stała, im na przeszkodzi? 🤔
Czy status społeczny będzie dla nich przeszkodą? 🤔
Czy ich uczucie przetrwa próbę czasu i konsekwencje? 🤔

Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Książka porusza tematy takie jak  toksyczne związki, zaniedbane relacje rodzinne, alkoholizm, depresja czy samookaleczenie. Ale zarazem jest lekka i z humorem. Pokazuje też, że miłość nie zawsze jest prosta i łatwa, a czasem wymaga wielu poświęceń.
Powieść czyta się dobrze i szybko, cała historia wciąga od pierwszych stron. Okładka przykuwa wzrok.

Polecam Wam ogromnie 😍

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Avatar użytkownika - pajkaaczyta
pajkaaczyta
Przeczytane:2024-02-04,

Zuza lat dwadziescia ,studentka administracji. Mamy brak, ojciec jej nienawidzi. Ale Zuza ma kogos bliskiego swoja przyjaciolke. Ale jak to sie mowi "Ala ma kota" ale nie o kota tu chodzi tylko o jej tate.

Przemek ,dorosly facet kolo czterdziestki , viceprezes banku. Gdy byl mlody zostal ojcem w wieku zaledwie osiemnastu lat. Mimo tego ze z zona i corka nieuklada sie najlepiej to probuje naprawic swoja rodzine.

Na drodze Zuzy stanal Przemek i odwrotnie .

Jak to w zyciu bywa los zsyla Ci druga osobe albo druga mlodosc ale niezawsze wychodzi to na dobre. Od pierwszych chwil miedzy ta dwojka rodzi sie uczucie,chodz probuje okielznac to .

Przeradza sie w cos wiecej . Zdarzylo sie to raz ,dwa a potem trzy.

Czy to uczucie ma szanse przetrwac ?

Czy roznica prawie dwudziestu lat ma prawo bytu ?

A przyjazn miedzy Zuza i Ala ma prawo przetrwac pomimo uczucia ktore jest miedzy nia a jej ojcem ?

@a.s.powroznik @waspos #mybestfrienddad #wydawnictwowaspos

[Reklama] WasPos

Romans biurowy i duża różnica wieku - któż by się nie skusił. Lubicie takie motywy?
   Ja twórczość autorki znam i z każdą kolejną premierą widzę progres jeśli chodzi o styl. Jest to oczywiście na plus.
   Najnowsza porusza nie tylko powyższe kwestie ale także motyw zdrady.
   Lektura została mocno osadzona w realiach. Bohaterowie mieli skazy, dzięki czemu wyszli jak żywi.
   Zuza to młoda kobieta chwytająca życie i ciesząca się tym. Przemek to ojciec jej przyjaciółki i jednocześnie obiekt westchnień. Tak po prawdzie to nie mam zastrzeżeń poza jedną sprawą - nachalność Zuzy przy podrywie Przemka. Gryzło mi się to z jej całokształtem charakteru, szczególnie że Przemek nie był jakoś bardzo oporny.
   Drugim minusem dla mnie było podejście Zuzy do ojca na sam koniec ich starć. Mówiąc prawdę - nie tego się spodziewałam. Raczej wypatrywałam kolejnych walk i spięć.
   W powieści nie zabrakło natomiast zwrotów akcji i elementów trzymających w napięciu. Od strony romansu zdecydowanie było gorąco i odważnie. Chemia była widoczna.
   Całkiem pozytywna i przyjemna lektura. W sam raz na wieczorny relaks z książką. Uważam, że warto po nią sięgnąć.

Polecam

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-12-06, Ocena: 6, Przeczytałam,

✨Już od pierwszych stron historia wywołuje mnóstwo emocji.Począwszy od zwariowanych pomysłów Zuzy i Ali-kończąc na uczuciu,które nie powinno się wydarzyć.
Otrzymujemy nie tylko fascynująca historię dwojga osób z różnica wieku(osiemnastu lat),ale również prawdziwa przyjaźń wystawiona na próbę.Rozterki i trudne dezycje będą wyzwaniem dla naszych bohaterów.
Nic w tej historii nie jest oczywiste,ponieważ ciągle ktoś albo coś staje na drodze ku zakazanemu szczęściu.

Powiem wam szczerze,że przepadłam przy czytaniu tej historii.Nawet zdrada męża nie wydawała się zła.Zastanawiacie się zapewne dlaczego tak sądzę.Otóż trzeba poznać żonę naszego bohatera.Wtedy inaczej patrzy się na jego zdradę🫣Gorzej wyglada zdrada przyjaciółki.

Z lektura spędziłam przyjemnie czas.Zwroty akcji oraz nieprzewidywalne zdarzenia sprawiajà,że czytelnik jest ciagle zaskakiwany.Pojawiają się bohaterowie drugoplanowi,którzy mieszają w życiu postaci.Nawet ojciec Zuzki ma swoje pięć minut w tej historii.Z początku nie darzyłam go sympatią później się to zmieniło.

Jeśli szukacie wciągającą historię z zakazanym uczuciem z dużą różnicą wieku to musicie ją przeczytać.Polecam

Diabeł kontra paragraf
Aldona Skrzypoń-Powroźnik0
Okładka ksiązki - Diabeł kontra paragraf

Gdy prawniczka spotyka mężczyznę, który jest na bakier z prawem… Nie każda absolwentka prawa ma zaraz po ukończeniu studiów zagwarantowaną pracę...

Matylda
Aldona Skrzypoń-Powroźnik0
Okładka ksiązki - Matylda

Kontynuacja bestsellerowej powieści "Prezes".Tym razem, jeszcze bardziej emocjonująca.W dniu osiemnastych urodzin, Matylda poznaje swojego przyszłego męża...