My best friend's dad

My Best Friend`s Dad

Zuza ma dwadzieścia lat, studiuje administracje, jest atrakcyjna i przebojowa.  Ma bardzo trudną relację z  ojcem. Dlatego szuka ukojenia w imprezowaniu i przygodnym seksie. Czy wyjdzie to na dobre? 🤔
Ala jest jej najlepszą przyjaciółką i to właśnie z nią dzieli wszystkie sekrety i problemy.

Przemek to mężczyzna przed czterdziestką i  jest wiceprezesem dużego banku i jest ojcem Ali. Gdy urodziła się Ala miał zaledwie osiemnaście lat, wziął odpowiedzialność i założył rodzinę. Czy było to dobre? 🤔
Mężczyzna mimo ciągłych nieporozumień z żoną i córka, bardzo stara się naprawić relacje z nimi.

Los sprawia, że Zuza i Przemek poznają się i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia. Starają się z tym uczuciem walczyć, ale jednak pożądanie jest zbyt silne. Ich romans jest coraz bardziej intensywny i ryzykowny. Coraz trudniej jest im to ukrywać przed światem. Czy Zuzia będzie  stanie zrezygnować ze znajomości z Przemkiem dla Ali? 🤔
Czy różnica wieku będzie stała, im na przeszkodzi? 🤔
Czy status społeczny będzie dla nich przeszkodą? 🤔
Czy ich uczucie przetrwa próbę czasu i konsekwencje? 🤔

Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Książka porusza tematy takie jak  toksyczne związki, zaniedbane relacje rodzinne, alkoholizm, depresja czy samookaleczenie. Ale zarazem jest lekka i z humorem. Pokazuje też, że miłość nie zawsze jest prosta i łatwa, a czasem wymaga wielu poświęceń.
Powieść czyta się dobrze i szybko, cała historia wciąga od pierwszych stron. Okładka przykuwa wzrok.

Polecam Wam ogromnie 😍

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Informacje dodatkowe o My best friend's dad:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-11-22
Dodał/a opinię: Patka96x

Zobacz opinie o książce My best friend's dad

Kup książkę My best friend's dad

Odzyskam Cię
Aldona Skrzypoń-Powroźnik0
Okładka ksiązki - Odzyskam Cię

Czy miłość zwykłej dziewczyny odmieni faceta, dla którego pojęcia związek i odpowiedzialność nie istnieją? Ona, rozważna romantyczka, szara myszka. Skromna...

Paragraf na diabła
Aldona Skrzypoń-Powroźnik0
Okładka ksiązki - Paragraf na diabła

OD ICH OSTATNIEGO SPOTKANIA MINĘŁO BLISKO DWA LATA Marcel Malinowski oszukał Dagmarę Baranowską i ponownie trafił za kratki. Ona w tym czasie mimo wielu...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;