My best friend's dad

[Reklama] WasPos

Romans biurowy i duża różnica wieku - któż by się nie skusił. Lubicie takie motywy?
   Ja twórczość autorki znam i z każdą kolejną premierą widzę progres jeśli chodzi o styl. Jest to oczywiście na plus.
   Najnowsza porusza nie tylko powyższe kwestie ale także motyw zdrady.
   Lektura została mocno osadzona w realiach. Bohaterowie mieli skazy, dzięki czemu wyszli jak żywi.
   Zuza to młoda kobieta chwytająca życie i ciesząca się tym. Przemek to ojciec jej przyjaciółki i jednocześnie obiekt westchnień. Tak po prawdzie to nie mam zastrzeżeń poza jedną sprawą - nachalność Zuzy przy podrywie Przemka. Gryzło mi się to z jej całokształtem charakteru, szczególnie że Przemek nie był jakoś bardzo oporny.
   Drugim minusem dla mnie było podejście Zuzy do ojca na sam koniec ich starć. Mówiąc prawdę - nie tego się spodziewałam. Raczej wypatrywałam kolejnych walk i spięć.
   W powieści nie zabrakło natomiast zwrotów akcji i elementów trzymających w napięciu. Od strony romansu zdecydowanie było gorąco i odważnie. Chemia była widoczna.
   Całkiem pozytywna i przyjemna lektura. W sam raz na wieczorny relaks z książką. Uważam, że warto po nią sięgnąć.

Polecam

Informacje dodatkowe o My best friend's dad:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-11-22
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce My best friend's dad

Kup książkę My best friend's dad

Diabeł kontra paragraf
Aldona Skrzypoń-Powroźnik0
Okładka ksiązki - Diabeł kontra paragraf

Gdy prawniczka spotyka mężczyznę, który jest na bakier z prawem… Nie każda absolwentka prawa ma zaraz po ukończeniu studiów zagwarantowaną pracę...

Paragraf na diabła
Aldona Skrzypoń-Powroźnik0
Okładka ksiązki - Paragraf na diabła

OD ICH OSTATNIEGO SPOTKANIA MINĘŁO BLISKO DWA LATA Marcel Malinowski oszukał Dagmarę Baranowską i ponownie trafił za kratki. Ona w tym czasie mimo wielu...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;