Narcyz

Tytuł: "Narcyz"

Autor: Izabela M. Krasińska

Wydawnictwo: @luckywydawnictwo

#współpracareklamowa

Z całego serca dziękuję @luckywydawnictwo za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki ❤️

Tosia to zakompleksiona dziewczyny, która od dziecka była źle traktowana przez ojca. Słyszała tylko nakazy i zakazy. Marzyła o tym by mieć szczęśliwe życie. Wychowywała się w bardzo dziwnej rodzinie. Byli to ludzie pozbawieni uczuć. Swoje dzieci traktowali jak niewolników. Tosia wyrosła na kobietę pełna kompleksów i pozbawioną poczucia własnej wartości. W restauracji w której pracuje poznaje Adriana w którym zakochuje się bez pamięci.Marzy jej się zdrowy partnerski związek,pełen miłości. Wprost nie może uwierzyć że taki przystojny,bogaty i szarmancki mężczyzna zainteresował się taką szarą myszką jak ona.

Adrian to typowy Narcyz, który nigdy nie zaznał prawdziwej miłości od bliskich. Przez ojca stał się zapatrzonym w siebie mężczyzną dla którego liczą się tylko jego potrzeby.

CZY ADRIAN BĘDZIE W STANIE DAĆ TOSI TO CZEGO ONA PRAGNIE- MIŁOŚĆ, BLISKOŚĆ I PRAWDZIWE RODZINNE CIEPŁO? CZY TEZ ZAMKNIE JĄ W ZŁOTEJ KLATCE BEZ WYJŚCIA?

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki.Ta historia mocno mną wstrząsnęła. Nie mogłam się od niej oderwać.To opowieść o manipulacji,wyrachowaniu,

przemocy psychicznej która może dopaść każdego z nas. Relacja z takim człowiekiem to powolne umieranie za życia,w dodatku na oczach innych.Takich ludzi piekielnie trudno rozpoznać,bo są mistrzami kamuflażu i bardzo trudno się od nich uwolnić.

To książka którą naprawdę warto przeczytać 📚❤️ Polecam ❤️

Kup książkę Narcyz

Ta, która odeszła
Izabela M. Krasińska 0
Okładka ksiązki - Ta, która odeszła

Intrygująca, niepokojąca, gęsta od kłamstw. Historia, której długo nie zapomnicie! Dominika i Maciej mają wspaniałą córkę, piękny dom i miłość, o jakiej...

Urszula
Izabela M. Krasińska0
Okładka ksiązki - Urszula

Kontynuacja pełnej emocji sagi „Matki i córki”. Urszula często wraca myślami do czasów, gdy dom naznaczony chorobą ojca wcale...