Nie idź tam

... Nikt nie usłyszy twojego krzyku...

Moje pierwsze spotkanie z autorką to był jej świetny debiut "Znajdę cię córeczko".
Z niecierpliwością czekalam na kolejną książkę autorki.
Intrygujący tytuł oraz zapowiedź z okładki kusi by po nią sięgnąć.
Marta i Piotr od dwóch lat tworzą szczęśliwe małżeństwo.
Ona jest pedagogiem szkolnym, a on szanowanym lekarzem.
Łączy ich prawdziwa miłość, ale i wspomnienie tragedii do której doszło podczas zorganizowanego po maturze ogniska.
W pobliskim lesie została zamordowana przyjaciółka Marty. Do dzisiaj nie udało się złapać sprawcy.
Za sprawą specjalistów z polskiego Archiwum X śledztwo zostaje wznowione i o dziwo pojawiają się nowe poszlaki i dowody.
Tymczasem Marta zaczęła otrzymywać anonimy wskazujące, że jej mąż może mieć związek z morderstwem.
Jak bardzo można ufać? Czy prawda wyjdzie na jaw? Co ukrywa Piotr?
Czy tajemnice przeszłości zostaną odkryte?
Autorka miała bardzo ciekawy pomysł na fabułę. Kierowała nią umiejętnie i stopniowo wciągała, aby kawałek po kawałeczku odkrywać kolejne karty.
Tu wszystko jest po coś, nie ma zbędnych i nieistotnym zapychaczy.
To bardzo dobry thriller psychologiczny, który nie tylko jest mroczny, ale wywołuje wachlarz emocji, które tylko dodają smaczku. Postać Marty tak mnie wciągnęła, tak bardzo jej kibicowałam i trzymałam kciuki. Polubiłam dziewczynę 😜
Jeśli chodzi o pióro autorki jest ono bardzo przyjemne, autorka kolejny raz potrafiła mnie zaciekać od samego początku i utrzymała to zainteresowanie do samego końca.

Informacje dodatkowe o Nie idź tam:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-06-29
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Nie idź tam

Kup książkę Nie idź tam

Ciekawe, jak szybko można przestać bezgranicznie ufać ukochanej osobie. Wystarczy jedno niedomówienie, nieporozumienie lub kłamstwo, a ja patrzę na męża już inaczej...

Czy aby na pewno miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności? Czy też skrywane tajemnice i sekrety mogą osłabić ją tak bardzo, że zniknie w ciągu kilku dni? A może tak właśnie dzieje się w przypadku zakochania, a nie prawdziwego, szczerego uczucia?

Hotel na uboczu
Dorota Glica0
Okładka ksiązki - Hotel na uboczu

NOWY THRILLER PSYCHOLOGICZNY AUTORKI BESTSELLEROWYCH ,,ZNAJDĘ CIĘ, CÓRECZKO" ORAZ ,,NIE IDŹ TAM". Rankiem, w jeziorze, przy luksusowym hotelu na Mazurach...

Osiemnastka
Dorota Glica0
Okładka ksiązki - Osiemnastka

DZIEWCZYNA NIEDAWNO ŚWIĘTOWAŁA OSIEMNASTKĘ, NIE PRZEŻYŁA JESZCZE ZBYT WIELE. W TYM ROKU MIAŁA SKOŃCZYĆ LICEUM, ZDAĆ MATURĘ, IŚĆ NA STUDIA. MNÓSTWO RZECZY...