Nie wiesz dlaczego

"Nie wiesz dlaczego" to czwarty tom opowieści o uczniach prestiżowego liceum Freuda. Przyznam się, że nie czytałam tej serii, ale teraz wiem,  że koniecznie muszę zaopatrzyć się w poprzednie tomy. Inne tytuły autora znam i zapewniam Was, że książki @marcelmoss.autor można brać w ciemno. Autor ma fajny styl i potrafi wbić czytelnika w fotel. Tę książkę również przeczytałam z wielkim zainteresowaniem i szybko bijącym sercem. Autor potrafi trzymać czytelnika w napięciu,  niepewności, zszokować oraz zapewnić dreszczyk emocji. Wrażenia gwarantowane i ciarki na skórze.
Akcja powieści rozgrywa się dynamicznie. Bohaterzy zostali wykreowani bardzo ciekawie.
Nie mogłam oderwać się od tej książki,  aby dowiedzieć się co stało się z Dagmarą. Nie ma mowy o nudzie , a zakończenie wbija w fotel.  Autorowi udało się mnie zaskoczyć.
W tym tomie uczniów liceum wstrząsa zaginięcie Dagmary. Ostatni raz była widziana, gdy w okolicy szkoły wsiadała do nieznanego auta.
Dwa miesiące później podejrzenia śledczych padają na koleżanki skonfliktowane z Dagmarą. Dziewczyny próbują odkryć na własną rękę,  co stało się z Dagmarą i pragną oczyścić się z podejrzeń.
Dlaczego Dagmara uciekła? Czy dziewczyna żyje?
Dowiecie się czytając tę książkę.
Autor tą historią pokazuje problemy współczesnych nastolatków. Młodzi ludzie mierzą się z samotnością , odrzuceniem, depresją i hejtem. Autor udowadnia, że nikt nie musi radzić sobie sam z problemami.
Książki autora zmuszają do refleksji i przemyśleń.
Bardzo emocjonalna historia, którą polecam miłośnikom autora oraz mrocznych thrillerów psychologicznych.
Jestem pod wrażeniem twórczości autora i tego jak potrafi wyrazić treścią,  co chce przekazać swoim czytelnikom.
Zapewniam Was z własnego doświadczenia,  że ludzie potrafią być bardzo bezmyślni i to już małe dzieci są perfidne do tego stopnia, że słowem krzywdzą. Takimi głupimi słowami, hejtem itd ludzie mogą spowodować,  że może dojść do prawdziwej tragedii, a te osoby, które udają, że niczego nie widzą  będą tak samo winne.
Wspaniale, że książki autora są tak rozchwytywane.
 Książkę polecam również młodzieży i rodzicom.
Warto w domu porozmawiać ze swoimi bliskimi i dowiedzieć się, czy coś złego nie dzieje się tuż obok.
Dobrze, że autor porusza takie tematy.
Z niecierpliwością będę wypatrywała kolejnych książek.
Polecam gorąco!

Informacje dodatkowe o Nie wiesz dlaczego:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-07-13
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Nie wiesz dlaczego

Kup książkę Nie wiesz dlaczego

Wszyscy muszą zginąć
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Wszyscy muszą zginąć

Kolejny szokujący thriller bestsellerowego pisarza. Za najpotworniejszymi zbrodniami stoi wielka rozpacz. W prestiżowym warszawskim liceum dochodzi...

Mroczne sekrety
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Mroczne sekrety

Dorota od lat żyje pod jednym dachem z mężem[1]despotą, stwarzając na zewnątrz pozory normalności. Kobieta obmyśla w tajemnicy plan uwolnienia się od agresywnego...