Niełatwe powroty

Tom 1 cyklu Pensjonat na wzgórzu

Jeśli ktoś taki jak ja, czyli miłośniczka i dozgonna wielbicielka kryminałów oraz thrillerów przeczyta książkę obyczajową i stwierdza, że chce więcej... To czy świat się wali? Ostatnio takiego objawienia dostałam po książce @anna_ziobro_autorka

Te dwie kobiety spowodowały, że zaczynam kochać obyczajówki 💚 a teraz podpłyńmy do brzegu.

Fabułę pomijam bo macie ją na drugim zdjęciu, przynajmniej w takim ogólnym zarysie 😉

@aleksandra_rak_autor dała mi do ręki niezwykłą historię. Opowieść o miłości... I nie jest to banalny romans ona piękna a on bogaty. To książka o uczuciu do mężczyzny, do rodzeństwa i rodziców. To opowieść o relacjach trzech sióstr (mam trzy córki 😉), w której wiele goryczy i niezrozumienia, zachowanych uraz i pretensji.

Można powiedzieć, że spotykają się trzy światy i zastanawiamy się na ile są w stanie ze sobą funkcjonować.

Polubiłam tą książkę od pierwszych stron. Autorce udało się wzbudzić moje zainteresowanie i utrzymać je do ostatniej kartki. Prowadzi opowieść łagodnie, nawet wtedy gdy dotyka trudnych momentów. Ze słów przebija jakiś spokój... Miałam olbrzymią przyjemność czytania i poznawania Partycji, Martyny oraz Klaudii.

Podoba mi się snucie opowieści z perspektywy każdej z sióstr. Dzięki temu o wiele bardziej je poznajemy, rozumiemy co może każdą z nich pchać do takich a nie innych decyzji.

@aleksandra_rak_autor ma wielką łatwość pisania. Gładko prowadzona opowieść, żywe dialogi, nowe wątki. Całość lekka i jakkolwiek banalnie to zabrzmi przyjemna. Trochę tak jakby się wpadło do znajomych, po raz kolejny po dłuższej nieobecności. Jestem po prostu zachwycona i polecam 💚

Z wielką niecierpliwością będę czekać na kolejny tom 🥰

Informacje dodatkowe o Niełatwe powroty:

Wydawnictwo: DRAGON
Data wydania: 2021-04-14
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Tagi: Beletrystyka spekulatywna bóg

Zobacz opinie o książce Niełatwe powroty

Kup książkę Niełatwe powroty

Kiedy szukam
Aleksandra Rak0
Okładka ksiązki - Kiedy szukam

Dominik staje na głowie by przekonać Lenę do powrotu do domu cioci Teresy. Kamil, który choć nie rozumie determinacji przyjaciela, postanawia mu...

Gwiazdeczka
Aleksandra Rak 0
Okładka ksiązki - Gwiazdeczka

Tegoroczne święta nie będą łatwe dla Asi. Jej ojciec po wielu latach wychodzi z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za morderstwo. Nie może liczyć na nikogo...