Niepokorna księżniczka

Data wydania: 2022-02-02
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328720343
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Nie zawsze to, co nam się wydaje, że jest wspaniałe, takie jest, każda mała dziewczynka marzy o tym, by być królewną, a tak naprawdę one nie mają cudownego życia, ciągłe zakazy i nakazy, zero spontaniczności i zaplanowane życie już od narodzin.
Jasmina to księżniczka, która uwielbia wyzywające stylizacje i wulgarny styl życia, każdy postrzega ją jako pyskatą dziewuchę i jedynie jej ochroniarz Mason zaczyna zauważać, że to tylko maska. Między dwojgiem ludzi z dwóch różnych światów zaczyna rodzić się uczucie, niestety muszą to ukrywać przed światem, ponieważ ich miłość nie może istnieć.
Przyznam, że bardzo czekałam na tę książkę, bo dwie poprzednie części bardzo mnie zauroczyły, ta historia, jak i dwie poprzednie jest nawiązaniem do bajki, tym razem jest to Aladyn, tylko w niegrzecznej wersji dla dorosłych. Całość wciąga tak, że trudno się oderwać od czytania, jest tu wiele wątków i na prawdę do końca nie wiadomo jak to wszystko się skończy, chociaż każdy czeka na szczęśliwe zakończenie, po drodze nic na to nie wskazuje. W książce znajdziemy wiele scen seksu, ale bardzo spodobało mi się to, że są one napisane tak, że wcale nie gorszą, są zmysłowe i delikatne, świetnie wkomponowują się w całość cudownej historii.
Na plus jest to, że pomimo tego, że każda część jest to siebie podobna, czyli dwoje ludzi, którzy się spotykają, zakochują się w sobie i pokonują przeszkody, żeby być razem, to każda jest inna, nie jest pisana tym samym schematem, za każdym razem dzieje się coś innego.
Niestety jest to już ostatnia część, a szkoda, bo bardzo polubiłam bohaterów, ale takim dodatkiem na osłodzenie jest to, że napisane jest, co dzieje się u wszystkich bohaterów po trzech latach, pomimo to mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mogła zawitać do Martagonu.
Wydaje mi się, że ta część jest najlepsza i warto było na nią poczekać, gdybym tylko mogła, przeczytałabym na raz, bo dla tej historii naprawdę warto zarwać noc.

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Niepokorna księżniczka

Kup książkę Niepokorna księżniczka

Poszukiwani, poszukiwany
Małgorzata Falkowska0
Okładka ksiązki - Poszukiwani, poszukiwany

Do czego zdolna jest kobieta, aby zajść w ciążę? W zasadzie dwie kobiety… Po przygodach Berki i jej noworocznym postanowieniu: Mąż potrzebny na już...

Gorzej być (nie) może
Małgorzata Falkowska0
Okładka ksiązki - Gorzej być (nie) może

Kontynuacja przygód sześciu zwariowanych przyjaciółek, bohaterek książki "Mąż potrzebny na już." Życie Zosi wydaje się wręcz idealne. Bogata dziedziczka...