Niezniszczalna nadzieja

Tom 3 cyklu Nowojorskie Kobiety

Eloise Drake, geniusz matematyczny i świetna księgowa, pracuje przy największym projekcie inżynieryjnym w Nowym Jorku. Niestety związane z tym zadania sprawiają, że spotyka na swej drodze mężczyznę, który kiedyś złamał jej serce.
Alex Duval jest burmistrzem miasteczka znajdującego się na krawędzi zniszczenia. Mężczyzna jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że kobieta, którą niegdyś kochał, należy do zespołu mającego oczyścić teren. Obmyśla plan ocalenia Duval Springs. Jednak do jego realizacji będzie potrzebował Eloise i jej wyjątkowych zdolności.
"Niezniszczalna nadzieja" to przepiękna i poruszająca opowieść o przyjaźni, lojalności, oddaniu ale również o miłości do tradycji i rodziny. Historia o silnej kobiecie, która stara się odnaleźć w męskim świecie, która walczy Historia zaczyna się w 1896 roku i toczy w małym amerykańskim miasteczku Duval Spring. Stan Nowy York w miejscu miasteczka planuje budowę zbiornika retencyjnego. Duval Spring ma zniknąć z powierzchni ziemi, a mieszkańcy muszą porzucić dotychczasowe swoje życie iprzenieść się gdzie indziej.
"Niezniszczalna nadzieja" to romans historyczny z bardzo zręcznie wplecionym wątkiem kryminalnym.
Porywająca fabuła, nieprzeciętni bohaterowie, których szybko się nie zapomina. Autorka doskonale oddała klimat tamtej epoki i wykazała się rozległą wiedzą historyczną.

Informacje dodatkowe o Niezniszczalna nadzieja:

Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 2021-03-08
ISBN: 978-83-66297-85-2
Dodał/a opinię: Justtinazet

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Niezniszczalna nadzieja

Kup książkę Niezniszczalna nadzieja

Niedostępny spadek
Elizabeth Camden0
Okładka ksiązki - Niedostępny spadek

Telegrafistka Lucy Drake biegle włada alfabetem Morse’a i jest cenioną pracownicą agencji informacyjnej Associated Press. Jednak gdy w konkurencyjnej...

Chicago w ogniu
Elizabeth Camden0
Okładka ksiązki - Chicago w ogniu

Amerykańska powieść z polskim akcentem. Jako właścicielka cieszącej się renomą fabryki zegarów, Mollie Knox wydaje się mieć przed sobą świetlaną...