On

Już od samego początku książki nie ma miejsca na nudę. Zostaje zamordowana we własnym domu (nawet we własnym łóżku) kobieta, żona i matka dwójki dzieci. Ciało znajduje mąż. Marcel to szanowany lekarz i właśnie wrócił z delegacji. I jak to w takich sytuacjach bywa to właśnie on jest głównym podejrzanym zwłaszcza, że skrywa nie jedną tajemnicę.

Kto jest mordercą i czy ujdzie mu to na sucho?

Z twórczością tej autorki miałam już styczność przy czytaniu książki „Będziesz moja”, wiec bardzo chętnie sięgnęłam po kolejną książkę. I się nie zawiodłam.

Historię czyta się szybko i przyjemnie. Moim zdaniem zdecydowanie na plus są krótkie rozdziały. A co do rozdziałów to jedne są w czasie rzeczywistym a te oznaczone cyframi rzymskimi to czas przeszły dotyczący Anny.

I tu byłam trochę zdezorientowana bo została zamordowana Joanna a rozdziały dotyczące Anny opowiadały historię identyczną do historii zamordowanej kobiety. Obie miały męża lekarza, dwoje dzieci, obie pracowały w banku z fioletowym logo i miały tę samą przyjaciółkę. Miałam wrażenie, jak by autorka pomyliła imiona. Jednak koniec, końców wszystko się wyjaśniło.

Co do zakończenia było przewidywalne a nawet sam tytuł sugeruje, że to będzie mężczyzna. Pozostaje pytanie tylko który?

Jednak mimo, że finał mnie nie zaskoczył to historia bardzo mi się podobała. Pokazuje jak my ludzie jesteśmy łatwowierni i dopuszczamy do naszego życia obce osoby. A gdy ktoś nas ostrzega puszczamy to mimo uszu, wmawiając sobie, że tym razem będzie inaczej.

Jeśli lubicie kryminały to gorąco Wam polecam. Ja zdecydowanie muszę nadrobić kolejne części z serii „Będziesz moja” bo poprzestałam na pierwszym tomie.

Informacje dodatkowe o On:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2021-05-05
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna bóg

Zobacz opinie o książce On

Kup książkę On

Nie oszukasz mnie
Diana Brzezińska0
Okładka ksiązki - Nie oszukasz mnie

Michalski zostaje oskarżony o zabójstwo... Gabrieli Sawickiej. Prokurator zniknęła z jego domu, a na miejscu znaleziono ślady jej krwi. To zatrzymanie...

Nie oskarżysz mnie
Diana Brzezińska0
Okładka ksiązki - Nie oskarżysz mnie

W Trzeszczynie odkryto zbiorową mogiłę. Sprawa zostaje powierzona Gabrieli Sawickiej. Wszystkie ofiary to mężczyźni w wieku od 30 do 50 lat. Jednak jest...