Opowiedz mi swoją historię

32-letnia psycholog kliniczna Matylda Wiśniewska  po śmierci mamy traci sens życia. Od ojca dowiaduje się, że nie jest jego córką, a następnego dnia ukochany mąż porzuca ją dla jej własnej siostry. Nieszczęśliwa i skrzywdzona Matylda wyjeżdża w góry.  Pani psycholog nie może poradzić sobie z nieszczęściami, które ją spotkały. Postanawia popełnić samobójstwo.  Na szczęście na jej drodze staje pewna pani stomatolog.
19-letnia Natalia Krzyżanowska wychowywała się w domu z ojcem alkoholikiem, który pewnego dnia skatował jej matkę, a ją wywiózł do domu dziecka. Po kilku latach odnalazł ją jej starszy  brat. Natalia poznała w szkole Kajtka, z którym zaprzyjaźniła się, a potem on stał się jej wielką miłością.  Tuż przed maturą okazuje się, że zostaną rodzicami. Niestety okrutny los zadrwił z Natalii.  Kajtek ginie tragicznie w wypadku motocyklowym, a Natalia totalnie załamuje się.
Los sprawia, że drogi Matyldy i Natalii przeplatają się. Obie doświadczone ciężko przez życie spotykają się w szpitalu.
Co wyniknie z tego spotkania?
Dowiecie się tego czytając tę piękną, wzruszającą i chwytającą za serce książkę.  To, co autorka wymyśliła wzrusza do tego stopnia, że trzeba szukać chusteczek.
Autorka stworzyła genialną historię pełną emocji. Czy zastanawialiście się, ile nieszczęść może spaść na jedną osobę? Ta historia pokazuje, że w życiu nic nie jest pewne. Życie jest nieprzewidywalne i nigdy nie wiemy jaki los nas czeka. Obie kobiety spotyka dużo nieszczęścia. Obie nie mogą wytrzymać swojego cierpienia i bólu. Autorka tą historią udowadnia nam czytelnikom, że pomimo wszystko życie płynie dalej. W tej historii znalazły się dobre dusze, które pomogły bohaterom powieści.  Pokochałam tych bohaterów już od pierwszego wejrzenia.  Nie potrafiłam oderwać się od tej książki ani przez chwilę.  Z wielkim zainteresowaniem śledziłam losy tych bohaterów.  Byłam bardzo ciekawa jak potoczą się dalej ich losy. Autorka ma lekkie pióro i gwarantuję, że pokochacie tę historię oraz zatracicie się w tej książce. Ja wchłonęłam ją w błyskawicznym tempie.
Autorka napisała historię pełną bólu i cierpienia.  Po przeczytaniu tej książki zrozumiecie, że trzeba doceniać każdą chwilę i cieszyć się życiem. Natomiast gdy spotka Was w życiu  nieszczęście to też nie będzie trwało wiecznie. Każda żałoba kiedyś skończy się i jeszcze będzie pięknie.  Na wszystko potrzebny jest czas. Autorka udowadnia tą powieścią,  że los stawia na naszej drodze pewne osoby w jakimś celu.
Takie historie są bardzo potrzebne.
Gwarantuję Wam, że  każda kobieta zachwyci się i wzruszy tą powieścią.
Polecam gorąco!

Informacje dodatkowe o Opowiedz mi swoją historię:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-05-18
ISBN: 9788381959896
Dodał/a opinię: brunettebooks

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Opowiedz mi swoją historię

Kup książkę Opowiedz mi swoją historię

Szczęście w mazurskim domu
Katarzyna Janus0
Okładka ksiązki - Szczęście w mazurskim domu

Tosia, która odziedziczyła stary dom na Mazurach, jest na dobrej drodze do odnalezienia spokoju i szczęścia. Tymczasem Paulina, studentka konserwatorium...

Wszystko jest możliwe
Katarzyna Janus0
Okładka ksiązki - Wszystko jest możliwe

Zawsze jest czas, by rozpocząć nowe życie. Nawet jeśli czasem tego nie chcemy, warto zaryzykować. Bo szczęście i miłość mogą czekać tuż za rogiem. W wyniku...