Paparazzi kropka com

Laura od zawsze kochała śpiewać, dlatego postanowiła się zgłosić do popularnego talent show. Nie myślała, że uda jej się zajść tak daleko, a kiedy dociera do finału, jest bardzo szczęśliwa. Tym bardziej że na odcinek finałowy będzie się przygotowywać z wielką gwiazdom. Młodej dziewczynie udaje się wygrać, co otwiera jej wiele drzwi. Tylko czy aby na pewno sława ma same zalety? Niestety nie o czym Laura dość szybko się przekonuje. Co takiego się stanie? Czy Laura odniesie kolejne sukcesy? Jak potoczy się jej kariera? Jak potoczy się jej życie?

Zacznę od tego, że po przeczytaniu opisu liczyłam na lekką pozycję na leniwe popołudnie i taką otrzymałam. To dość krótka historia o spełnianiu marzeń, rozczarowaniu, tajemnicach. Książka ma 224 strony, czyta się ją bardzo szybko. Czy podczas czytania towarzyszył mi emocje? Tak, chociaż nie jakieś wielkie.

Jeśli chodzi o główną bohaterkę mam do niej trochę mieszane uczucia i na pewno nie zostanie moją ulubioną. Czasem zachowuje się dość dziecinne, działa, zanim pomyśli. Są sytuacje, w których miałam ochotę ją mocno potrząsnąć. To młoda dziewczyna, która wygrywając konkurs, nie spodziewała się, jak dziennikarze potrafią manipulować faktami.

„Paparazzi kropka com” to lekka pozycja na jedno popołudnie. Mnie się nawet podobała i polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu -Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Paparazzi kropka com:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-02-04
ISBN: 9788382196849
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Zobacz opinie o książce Paparazzi kropka com

Kup książkę Paparazzi kropka com

Obdarzona
Małgorzata Nowodworska 0
Okładka ksiązki - Obdarzona

W błędnym kole miłości i zemstyŻycie szesnastoletniej Emilii właśnie wywróciło się do góry nogami. Nastolatka dowiaduje się, że jej sny mają...