Pensjonat pod Świerkiem

Do ukrytego w Tatrach, zasypanego śniegiem Pensjonatu pod Świerkiem przybywają na święta kolejni goście. Każdy z nich przywozi własną historię. Na miejscu wita ich para właścicieli, którzy – niczym anioły – przyjmują pod swoje skrzydła życiowych rozbitków. Czy ich dobroć i życzliwość wystarczy, by wydobyć z człowieka to, co w nim najlepsze, i jednocześnie uchronić od tego, co złe?
 🏡🎄
 Cała książka jest zbiorem różnych krótkich opowiadań kilku autorów.
 Każdą z historii łączy pensjonat oraz przemili właściciele tego magicznego miejsca.
 Nie potrafię dokładnie określić o czym jest książka, ale to dlatego, że w każdej historii chodzi o coś innego.
 Chyba mogę powiedzieć, że jest o magii świąt. 🏡🎄
 Idealna książka na czas świąteczny i przedświąteczny.
 Mogę z czystym sercem powiedzieć, że moim ulubionym opowiadaniem było... pierwsze, na którym się popłakałam 👼jednak każde ma to coś i wszyscy mogą znaleźć coś dla siebie 🙈🎄
 Polecam książkę czytać też na codzień nie tylko na Boże Narodzenie, ponieważ ma w sobie bardzo dużo cudownych wartości.
 Na pewno będę często do niej wracać i czytać wybrane historie od początku. 🎄🏡
 Dziękuję bardzo @nakanapie.pl za możliwość przeczytania tak pięknej książki.

Informacje dodatkowe o Pensjonat pod Świerkiem:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2017-11-08
Dodał/a opinię: Girlwithbook

Zobacz opinie o książce Pensjonat pod Świerkiem

Kup książkę Pensjonat pod Świerkiem

Jednak czasami nie można liczyć na głupi los, on robi, co chce, i rani, kiedy chce

Musisz pamietać, że w życiu czasami dotykają nas cudowne, ale i tragiczne rzeczy. Jednak to miłość i wsparcie bliskich nam osób mogą być receptą na to, aby dać radę, aby pokonać przeciwności, żyć dalej.

Baby Lonney Tunes. Od wiosny do zimy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Baby Lonney Tunes. Od wiosny do zimy

Cześć, dzieciaki! Przygotowaliśmy dla was kolejną książeczkę do kolorowania. Weźcie kredki i przewróćcie stronę. Czeka na was wesoły świat Baby Looney Tunes!...

Matematyka. Arkusze egzaminacyjne. Matura 2008
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Matematyka. Arkusze egzaminacyjne. Matura 2008

Maturalne arkusze egzaminacyjne oraz klucze odpowiedzi z maja 2007 roku. Maturalne arkusze egzaminacyjne i klucze odpowiedzi z maja i stycznia 2006 oraz...