Powiedz, że zostaniesz

Tom 4 cyklu Zapomnij, że istniałem

Kto z was czytał gangsterką sagę Beaty Majewskiej? Jakie są wasze wrażenia? Ja powiem szczerze, na początku podchodziłam do tej literatury bardzo sceptycznie, ale z czasem pokochałam bohaterów i z niecierpliwością czekałam na kolejne części.

Ostatnia część sagi "Powiedz, że zostaniesz" opowiada o dalszych losach Brunona, który poznaje Naire. Ale czy mężczyzna jest jeszcze w stanie związać się z kimś, skoro miał u swego boku kobietę, o której nie może zapomnieć?

Ta część poświęcona jest również Katarinie, która poznaje Timura. Oboje są po przejściach i próbują być razem. Sprawdźcie czy im się to uda.

Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać historię Rafała, Luizy, Weroniki, Nikity, Katariny, Wierki, Brunona, Timura, Nairy. Wszyscy bohaterowie wnieśli bardzo wiele do powieści. I chociaż to świat gangsterski, pełno tu przemocy, zabijania i nielegalnych interesów to jest tu również miejsce na romantyczną miłość, na pierwszym miejscu jest honor i troska o najbliższych.

Strasznie podobały mi się dialogi wypowiadane przez bohaterów. Czasem zabawne, miejscami wzruszające, jak również erotyczne sceny. To wszystko czeka was podczas lektury.

Polecam wam bardzo gorąco wszystkie części sagi gangsterskiej. Z pewnością nawet na chwilę nie będziecie się nudzić.

Informacje dodatkowe o Powiedz, że zostaniesz:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2021-05-05
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Powiedz, że zostaniesz

Kup książkę Powiedz, że zostaniesz

Zdążyć z miłością
Beata Majewska0
Okładka ksiązki - Zdążyć z miłością

Czy można zwlekać z miłością?Trzydziestoletnia Olga jest kobietą wykształconą, majętną i atrakcyjną. Zmagając się z życiowymi problemami – chorobą...

Bilet do szczęścia
Beata Majewska0
Okładka ksiązki - Bilet do szczęścia

Czy przystojny prawnik z Krakowa odzyska utraconą miłość? Kontynuacja "Konkursu na żonę". Łucja, zakochana bez pamięci w młodym prawniku z Krakowa, przeżywa...