Powrót Anny

„(…) życie nie byłoby takie zabawne, gdybyśmy wiedzieli, gdzie ukrywa swoje skarby. Czasami trzeba ich poszukać. Czasami trzeba o nie zawalczyć. A czasami masz je u swoich stóp.
Tak czy owak, czekają.
Na ciebie”.

Maggie, kobieta, która w wyniku przebytej psychozy poporodowej utraciła możliwość uczestniczenia w życiu swojej ukochanej córeczki, po latach związała się ze wspaniałym mężczyzną, wdowcem samotnie wychowującym syna. Pomimo nieustającej tęsknoty za córką, Maggie mogła poczuć się szczęśliwa i spełniona. Życie jednak ją zaskoczyło i po 17 latach jej utracony skarb – Anna pozwala, by matka odzyskała córkę.
Anna nie była typową nastolatką pod żadnym względem. To biedna bogata dziewczynka z dziwnie przebiegłym uśmiechem. Każdy jej krok był wykalkulowany, wyliczony na efekt. To reżyserka dwuznacznych sytuacji. A jej powrót wywrócił życie rodziny Maggie do góry nogami.
Cała rodzinę czaka zatem niełatwa próba. Sprawdzian z zaufania i z miłości. Konieczność i celowość następujących po sobie zdarzeń sprawia, że cała historia stanowi mroczną i pochłaniającą lekturę. Anna testuje granice psychicznej wytrzymałości ludzi, którzy myśleli, że ich miłość jest trwała i stabilna. Powrót Anny dzieli rzeczywistość na przed i po, sprawia, że już nic nigdy nie będzie takie same.
„Powrót Anny” to znakomicie pomyślany dramat rodzinny, thriller psychologiczny z zaskakującym zakończeniem, które do samego końca trudno przewidzieć.
Polecam💙.

Kup książkę Powrót Anny

Spójrz mi w oczy
Lisa Scottoline0
Okładka ksiązki - Spójrz mi w oczy

A gdyby okazało się, że twoje dziecko należy do kogoś innego? Pewnego dnia Ellen Gleeson znajduje w skrzynce pocztowej ulotkę „Czy widziałeś to...

Błędna tożsamość. Książka audio
Lisa Scottoline0
Okładka ksiązki - Błędna tożsamość. Książka audio

Czyta: Milena Lisiecka 3 CD. Bennie Rosato jest prawniczką specjalizującą się w problemach przestepstw popełnianych przez policjantów. Pewnego dnia wezwana...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;