Poza kontrolą

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2019-10-16
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788380536470
Liczba stron: 386
Tytuł oryginału: The Stranger Within
Dodał/a opinię: zaczytanaaniaa

Ocena: 5.29 (7 głosów)

Callie wyszła za mąż i sądziła, że będzie szczęśliwa. Wiedziała, że jej wybranek ma dwójkę synów i będą musieli wspólnie dojść do porozumienia, jednak nie spodziewała się takiego obrotu wydarzeń. Od dnia ślubu chłopcy utrudniają kobiecie życie i pragną, aby zniknęła z ich domu. Do czego są zdolni młodzieńcy? A może ich macocha jest w stanie ich przechytrzyć? 


Uwielbiam książki tworzone przez Kathryn Croft. Autorka zawsze świetnie buduje napięcie i lawiruje akcją. Podczas lektury jej książek można snuć własne domysły, jednak zawsze będzie czekało na nas zaskoczenie. 


Dla dzieci zawsze jest trudnym aspekt utraty jednego rodzica. Młodzi ludzie na siłę doszukują  się podobieństwa w innych ludziach i przeważnie uważają, że nikt nie jest w stanie dorównać utraconej osobie. Synowie Jamesa zawarli pakt i nie chcieli, aby ich ojciec ponownie mógł cieszyć się dobrymi chwilami. Jesteśmy świadkami niespodziewanych incydentów i wydarzeń, które mają na celu pozbycie się przeciwnika. 


Jeżeli szukacie książki, która będzie trzymała Was w napięciu, to sięgnijcie po "Poza kontrolą". Postać Callie uzmysłowi Wam, jakie znaczenie mają kłamstwa i ile złego mogą za sobą pociągnąć. 

Tagi:

Kup książkę Poza kontrolą

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Poza kontrolą
Inne książki autora
Córeczka
Kathryn Croft0
Okładka ksiązki - Córeczka

Osiemnaście lat temu porwano ci córkę. A dziś do ciebie wróciła. Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę, sześciomiesięczną córkę...

Powrót
Kathryn Croft0
Okładka ksiązki - Powrót

Bestsellerowa autorka "Nie pozwól mu odejść" zachwyca nowym, przyprawiającym o dreszcze i zawał serca thrillerem! Dwa lata temu Farrah Conway porzuciła...

Zobacz wszystkie książki tego autora