Poznałem cię w piekle

„𝓟𝓸𝔃𝓷𝓪ł𝓮𝓶 𝓬𝓲ę 𝔀 𝓹𝓲𝓮𝓴𝓵𝓮” 𝓐𝓭𝓪 𝓣𝓾𝓵𝓲ń𝓼𝓴𝓪

Co zrobisz, gdy zakochasz się w swoim największym wrogu?

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Igła to bezwzględny gangster, który ma mroczną przeszłość i mnóstwo przewinień na koncie. W dodatku nie cofnie się przed niczym, nawet przy wymierzaniu kary. Podczas jednej z imprez poznaje tajemniczą Anastazje. Dziewczyna od pierwszego spotkania wpadła mu w oko. Jak się okazuje tajemnicza dziewczyna to córka jego największego wroga. Tak Igła wciąga Anastazje w niebezpieczną grę. 💫

Ta historia dostarczyła mi wszystko to co potrzebuje uzyskać od romansu. Mnóstwo skrajnych emocji, niezapomniane wrażenia i gorące uczucie pomiędzy dwójką ludzi.

To właśnie fabuła tej książki jest jej największym atutem – wydarzenia pełne niebezpieczeństw, sytuacje niesamowicie wciągające oraz momenty pełne niewiadomych, kiedy na dobrą sprawę czytelnik nie ma pojęcia, co tak właściwie za chwilę się wydarzy i w jakim stopniu odbije się to na bohaterach tej książki.

Napiszę to wprost - wgryzłam się w tę książkę tak bardzo, że pochłonęłam ją dosłownie w jeden wieczór bez absolutnie żadnej przerwy.„Poznałem cię w piekle” okazało się naprawdę pochłaniającą lekturą, która ani przez sekundę mnie nie znudziła, nie zniesmaczyła, nie wywołała chęci odłożenia jej na półkę, nie sprawiła również, żebym żałowała rozpoczęcia jej czytania, co jest bardzo na plus. Bohaterowie są tak wyraziści, każdy z nich został wykreowany w niepowtarzalny sposób. Nie dość, że nie nudzą, to w dodatku są bardzo autentyczni w tym co robią. Autorka zawsze kreuje bohaterów w taki sposób, że czytając mamy wrażenie, jakbyśmy znali ich od lat. Są interesujący, mają swoje wady i tajemnice.

Romans mafijny, w którym bardzo dużo się dzieje. Historia Igła i Anastazji wciąga od pierwszych stron, a niepewność i napięcie, jakie towarzyszy podczas czytania odczuwalne jest do ostatniej strony. Kłamstwa, intrygi i mafijne porachunki sprawiają, że historia jest szalenie ciekawa.

Informacje dodatkowe o Poznałem cię w piekle:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2023-10-18
Dodał/a opinię: Małgosia Szydlak

Zobacz opinie o książce Poznałem cię w piekle

Kup książkę Poznałem cię w piekle

To zawsze byłeś ty
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - To zawsze byłeś ty

Weronika jest nauczycielką języka polskiego w szkole, gdzie przed laty sama była uczennicą. Niestety ze względu na liczne problemy placówce grozi zamknięcie...

Black Drop
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Black Drop

Czy jedna kropla krwi wystarczy, aby zaspokoić wszystkie jego pragnienia? Judith nie mogłaby być bardziej podekscytowana. Jej wielka miłość do książek...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis