Pragnienia serc

Evelyn kocha książki i jest pisarką. Gdy brakuje jej weny na nową powieść, na ratunek przychodzi jej przyjaciel Jace, który proponuje wspólny urlop z jego bogatą rodziną. Jedyny warunek jest taki, aby udawała jego narzeczoną. Czy to się uda?

PRAGNIENIA SERC to romans z odrobiną pieprzu z motywem udawanego związku, jak również z zagadką w tle. Powieść może nie wywołuje burzy emocji, ale na pewno miło spędzicie przy niej czas.

Zaskoczyła mnie ta powieść, w pozytywny sposób. Opis i słodka okłada w ogóle nie przygotowała mnie na to co zastałam, bowiem sugeruje zabawny romans. A dostałam romans z elementami kryminalnymi, a ja bardzo lubię takie połączenia .

Historia napisana z dwóch perspektyw Evelyn i Jace pozwala na głębsze wyczucie się w emocje bohaterów oraz spojrzenie ich oczami na problemy, z którymi muszą się zmagać.

Mimo że nie jest to wymagająca powieść z dość przewidywalną historią, autorka napisała ją w ciekawym sposób, serwując zawirowania fabule. Postacie są wyraziste, i co spodobało mi się przedstawione z niedoskonałościami, jak w przypadku Evi.

Informacje dodatkowe o Pragnienia serc :

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-08-26
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Zobacz opinie o książce Pragnienia serc

Kup książkę Pragnienia serc

(Nie) rozsądne szepty
Victoria Black0
Okładka ksiązki - (Nie) rozsądne szepty

Rosemary Brandon to dwudziestoczteroletnia kobieta, która prowadzi całkiem zwyczajne życie, kończy studia położnicze, jest w długoletnim związku...

Pokusa w garniturze
Victoria Black0
Okładka ksiązki - Pokusa w garniturze

Della Collins nie ma łatwego życia. Odkąd została opiekunem prawnym swojego młodszego brata, stara się pogodzić pracę, studia i bycie matką. Zaczyna zdawać...