Protegowana

Ana to młoda i piękna kobieta przyciągająca wzrok. Jest też równie niebezpieczna, o czym przekonali się już co niektórzy. Jest bowiem protegowaną na usługach mafii. Egzekutorem. Nie mając przeszłości, nazwiska ani swojego miejsca na świecie, wychowana w Ogrodach Yong, jest tylko przekładana z rąk do rąk aby wypełnić powierzone jej zadanie. Jedną z takich osób był Reginald Ashby.
   Czy Ana odzyska wolność? Jaka będzie rola Reginalda? Co się wydarzy?

Twórczość Eweliny bardzo sobie cenię. Mam wszystko dotąd wydane powieści, a każda z nich dostarczyła mi całkiem inny pakiet emocji i wrażeń. Najnowsza jest spowita mrokiem. Niebezpieczeństwem i tańcem ze śmiercią.
    Historia głównej bohaterki jest smutna i przejmująca. Autorka oddała pożądane emocje aby dodać fabule odpowiedniej dramaturgii. To, czego doświadczyła oraz to, z czym się zmaga by spełnić swoje marzenia zdecydowanie nie jest wesołe. Poważne, mroczne i ponure.
    Taka zresztą jest w głównej mierze cała historia. Wciąga w sploty wydarzeń serwując totalny rollercoaster emocjonalny. Z malutką iskierką nadziei, która dodaje chwilowej beztroski i otuchy, że mimo wszystko może być dobrze.
   Kreacja pozostałych bohaterów również została poczyniona z dbałością. Ze szczegółami, tak samo jak opisy, które pozwalają rzucić czytelnikowi nowym okiem na całokształt wydarzeń. Dołożone zwroty akcji, dynamika i elementy zaskoczenia doskonale dowartościowały powieść.
   Jednym słowem: bomba. Książka zdecydowanie warta uwagi. Pochłania uwagę do samego końca i ciężko jest odłożyć ją choćby na chwilę. To pozycja idealna zarówno dla fanów autorki, jak i zagmatwanych historii z romansem w tle.

Polecam

Data wydania: 2023-05-25
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Protegowana

Kup książkę Protegowana

Duszący zapach bzu (audiobook)
Ewelina Maria Mantycka0
Okładka ksiązki - Duszący zapach bzu (audiobook)

Kontynuacja losów rodziny z ulicy Ogrodowej. Fabian i Lilka próbują zbudować swój związek na kruchym fundamencie zaufania. Miłość, której się nie spodziewali...

Bukiet pełen róż
Ewelina Maria Mantycka 0
Okładka ksiązki - Bukiet pełen róż

Stary dworek na Ogrodowej staje się spokojnym domem dla Liliany i jej córki. Jednak inna gałąź rodziny Żmudzkich, Klaudia Leszczyńska, nigdy nie pogodziła...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;