Rosyjska księżniczka

Tom 1 cyklu Dziedzictwo MS

WOW.

Chciałabym mieć jaja jak Aleksandra Askarova, chciałabym posiadać jej wszystkie umiejętności, ale nigdy, przenigdy nie chciałbym ich nabyć tak jak ona. Dziedziczka rosyjskiego, bezwzględnego mafiozy Michaiła Askarowa ( aż mi się niedobrze robi jak o nim pomyślę, a raczej jak myślę o tym co robił swojej jedynej córce przez lata). Piękna, mądra inteligenta, bezwzględna, zimna a gdy los, a raczej jej ojciec i pakt mający na celu walkę z Meksykanami , zawarty pomiędzy mafijnymi rodzinami, pakuje ją w ramiona obłędnie przystojnego, męskiego i równie bezwzględnego Antoniego Morinello, który też wkrótce ma zostać capo włoskiej mafii to okazuje się, że jest to wybawienie z egzystencji w okropnej,  rosyjskiej rodzinie mafijnej.

Z początku nieufna i zastraszona Aleksandra, opiera się swojemu włoskiemu mężowi, jednak wkrótce to on staje się jej podporą, ostoją i schronieniem.

💌

„Noce mijamy niepostrzeżenie gdy czuły sex przeplatał się z nieprzyzwoitym pieprzeniem”

💌

Nie mniej jednak dziewczyna też potrafi zadbać o siebie i o swoich bliskich wzbudzając czasem furię a czasem zachwyt w oczach swojego małżonka.

Jej ponadprzeciętne umiejętności i charakter przywódczy pomaga w podejmowaniu decyzji i bezwzględnym usuwaniu zagrożeń i przeszkód, którą nawet okazuje się jej ojciec.

Ale to wszystko kosztuje ją bardzo wiele emocji bo mimo wszystko Sasza jest krucha i delikatna w oczach zakochanego po uszy Tony’ego.

I gdy wszystkie przeszkody wydają się usunięte, a Sasza jak nigdy przedtem czuje się szczęśliwa największy cios pada ze strony jej ukochanego męża.

💌

Jejku jaka ta książka jest dobra, tyle emocji mną targało podczas czytania i tak mnie wciągnęła, że nic poza nią, przez parę godzin absolutnie się nie liczyło.

A najlepsze jest to, że w styczniu 2021 , swoją premierę będzie miał drugi tom z serii Dziedzictwo pod tytułem „Odzyskana Korona”.

Nie mogę się doczekać, więc jeśli jeszcze nie znacie, nie czytaliście a macie „Rosyjską Księżniczkę” w planach , a może nawet na półce to nie zwlekajcie długo z zabraniem się za nią. Gorąco polecam 💌

Informacje dodatkowe o Rosyjska księżniczka:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-07-15
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: bóg Tylko dla dorosłych

Zobacz opinie o książce Rosyjska księżniczka

Kup książkę Rosyjska księżniczka

Noce mijały niepostrzeżenie, gdy czuły sex przeplatał się z nieprzyzwoitym pieprzeniem.

Odrodzenie feniksa
Monika Skabara0
Okładka ksiązki - Odrodzenie feniksa

Niektórym rzeczom trzeba pozwolić umrzeć, by inne mogły powstać na nowo. Ava ponownie przewartościowała swoje życie. Odpowiedzialna nie tylko za swój...

Wróg mojego wroga
Monika Skabara0
Okładka ksiązki - Wróg mojego wroga

Nic nie łączy silniej niż wspólna zemsta Kira ma na koncie wiele osiągnięć: prowadzi własną firmę, sprawnie zarządza zespołem, ma pracę, która jest jej...