Shadow

Witajcie kochani przychodzę do was z recenzją Shadow autorstwa @klaudialeszczynskaautorka

Jest to dużo bardziej rozwinięta historia z antologii W pogoni Za. Pamiętam doskonale uczucia, które mną targały po przeczytaniu tego opowiadania. Moją chęć mordu na autorce i potok wylanych łez. Zapytacie zapewnie dlaczego. Otóż Klaudia Leszczyńska trafia w moje serducho jak nikt inny. Potrafi zgnieść je, złamać rozwalić na kawałki, dosłownie poćwiartować, ale też ukoić, posklejać i dać nadzieję. Za to właśnie uwielbiam jej twórczość.

Jak się pewnie domyślacie książka, aż kipi od emocji.

Nie jest to łatwa historia, autorka porusza trudne tematy takie jak wykorzystywanie seksualne przemoc bullying, oraz uzależnienia. (Żadnego nie pochwala)

Przystojny i arogancki Dave Shadow Johnson po swoich kolejnych wybrykach zmuszony jest udać się na grupową terapię. Zupełnie nie spodziewa się spotkać tam kogoś o kim nie będzie potrafił zapomnieć. Mała drobna nieśmiała dziewczyna imieniem Melisa, wkroczy do świata muzyka rozświetlając jego mrok. Te dwie złamane duszę, musiały się spotkać. Są sobie przeznaczeni czy im się to podoba czy nie.

Niestety traumy z dzieciństwa ciągną się za naszymi bohaterami , dodatkowo Dave to standardowy facet, który musi dosłownie musi coś spieprzyć.

Nie da się zmienić biegu wydarzeń, a niektórych słów nie da się cofnąć. Czy w porę zrozumie co jest w życiu najważniejsze i o co tak naprawdę warto walczyć? Czy Melisa otworzy dla niego swoje zranione serce i duszę?

Przez tę historię się płynie i nie ma najmniejszej ochoty, aby się zatrzymać. Trudne tematy ostry język szokujące sytuację, delikatność dobro nadzieja, te wszystkie skrajności autorka serwuje nam od samego początku do końca. Całość tworzy niepowtarzalny klimat. Gorąco polecam 10/10

Informacje dodatkowe o Shadow :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-04-25
Dodał/a opinię: Po_czytane

Zobacz opinie o książce Shadow

Kup książkę Shadow

Siemowit Zagubiony