Shadow

Historia Dave’a jest naznaczona ogromnym cierpieniem i samotnością pośród wielkiej sławy.Używki,sex i kobiety stają się codziennością.Niestety nawet to nie przynosi mu ukojenia i zadowolenia.Zastanawialiście się co musi się stać,aby z czeluści piekła ocknąć się i zawalczyć wreszcie o siebie?

Poruszane tematy uzależnienia,niezrozumienia,traumy przeszłości czy nawet myśli samobójczych powodują,że lektura jest bardzo ucząca.To przestroga dla młodych osób,które szybko osiągają sukces i często staje się początkiem zagubienia w życiu.Myślą,że świat należy do nich,jednak to tylko pozory-gdy jesteś na szczycie każdy jest z tobą,gdy upadasz- zostają tylko mała garstka osób…

Podczas czytania łzy pojawiają się w oczach.Niejednokrotnie współczułam bohaterowie jego nierozsądnych decyzji.Można go potępić,za to,czego nie docenia.Dzięki Melisie widzimy w nim zmiany…Życie potrafiło zaskoczyć bohaterów przez nierozsądne zachowania.Później z konsekwencjami trzeba się zmierzyć.

Powieść nie jest cukierkową historią sławnego rockmana.To mocna lektura,która wyciska łzy przez otrzymywane informacje z życia postaci.
Uświadamia czytelnikowi,że świat potrafi być brutalny z rąk innych osób lub sami tworzymy sobie piekło na ziemi.

Nie oderwiecie się od niej dopóki nie skończycie ostatniej kartki z książki.

Z całego serca polecam Wam historie Shadow.

Informacje dodatkowe o Shadow :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-04-25
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Shadow

Kup książkę Shadow

Opowieści o kolorach