Shamelless

"Jego ogień nie tylko mnie poparzył. On spalił mnie doszczętnie".
Ava to kobieta, która wiedzie na pozór idealne życie. Ukończyła dobrą uczelnię, prowadzi własną agencję PR, ma przystojnego i sławnego narzeczonego. Perfekcjonistka, która zna swoją wartość. Jednak mało kto wie, jaką ponosi za to cenę. Niby posiada wszystko, poza jednym - wolnością. A właśnie nią był dla Avy Weston "Flame" Cavill, chłopak któremu na zakończenie szkoły oddała siebie. Chciała go więcej, poważniej, ale on zniknął. Jednak ona nigdy nie zapomniała.
Po 10 latach drogi tej dwójki ponownie się krzyżują. Szybko okazuje się, że Weston to już nie ten sam wycofany chłopak. Teraz jest mężczyzną, który ma swój plan wobec Avy.
Czy Ava i Weston się dogadają? Jak rozwinie się ich znajomość po latach? Czy kobieta uwolni się od przeszłości? Czy mężczyzna dokona zemsty?
Poznajemy tu fajnie wykreowanych bohaterów, którzy chwilami zaskakują. Muszę przyznać, że Ava i Flame momentami mnie irytowali, jednak ostatecznie weszli na odpowiednie tory. Do gustu przypadli mi również bohaterowie drugoplanowi. Mocno zaciekawiła mnie postać Iana. Czekam na jego historię.
Intrygi, kłamstwa, manipulacje. Rany przeszłości, zdrada, zemsta, ból i smutek. Uczucia trzymane w sobie przez lata. Ognista i pełna emocji relacja. Narzeczony z grzechami na sumieniu, szkolna miłość, rodzinne sekrety, prawdziwa przyjaźń. Zdecydowanie, nie będziecie się nudzić. "Shameless" to emocjonalna historia, która ani przez chwilę nie zwalnia tempa i na każdym kroku zaskakuje czytelnika. No a sama końcówka... Mało brakowało, a zaczęłabym obgryzać paznokcie z nerwów. 😅
Ojjj, co to była za książka. Znajdziemy tu motywy hate- love, licealną miłość, a także zemstę po latach. Całość wciąga, zaskakuje i szokuje. Łamie, rani, smuci. Daje nadzieję i rozpala do czerwoności.
Autorka zdecydowanie nie zwalnia tempa. Jest to dopracowana i bardzo przyjemna historia, która pochłania czytelnika. Bardzo miło spędziłam z nią czas. No i nie mogę nie wspomnieć o gorących scenach. Autorka zdecydowanie potrafi w pisanie hot and spicy momentów. Rozpala jak mało kto.
Osobiście szczerze polecam. Na pewno będziecie zadowoleni z czasu spędzonego z Avą i Westonem. Ja już wyczekuję premiery drugiego tomu. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Ale za egzemplarz. ❤️

Kup książkę Shamelless

Niepokorny driver
Weronika Jaczewska0
Okładka ksiązki - Niepokorny driver

Romans hate-love osadzony w elektryzującym świecie Formuły 1 Zakochałem się w niej bez pamięci, dokładnie w momencie, gdy obiecałem nam obojgu, że będzie...

Niegrzeczny prezes
Weronika Jaczewska0
Okładka ksiązki - Niegrzeczny prezes

Erotyczny romans biurowy Fryderyk Baker ma swoje powody, żeby być egocentrycznym sukinsynem, jak nazywają go brukowce. W końcu jest nieziemsko przystojnym...