Siedem sióstr

Tom 1 cyklu Siedem Sióstr

To pierwsza książka z serii o siostrach, które zostały wychowane przez Pa Salta, przybranego ojca.
Każda z nich urodziła się w innej części świata, a imiona otrzymały na cześć mitycznych Plejad.
Sześć sióstr dowiaduje się o śmierci Pa Salta i wszystkie zjeżdżają do rodzinnego domu nad Jeziorem Genewskim. Tam otrzymują zaszyfrowane wiadomości o swoim pochodzeniu.
Pierwsza część to historia Mai, najstarszej z sióstr. Idąc za wskazówkami przybranego ojca dociera do Rio de Janeiro. Tam na miejscu pomaga jej brazylijski pisarz, który jest zafascynowany jej historią.
Przyznam, że książka bardzo mi się spodobała. Wciągnęła mnie na tyle, że szkoda mi było gdy się już skończyła. Historia jest cudowna. Odkrywanie przez główną bohaterkę swoich korzeni, wcale nie jest łatwe, ani przyjemne, lecz nadaje książce historyczny charakter. Gorąco polecam tą wspaniałą historię.

Informacje dodatkowe o Siedem sióstr:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2017-03-15
ISBN: 978-83-7985-943-6
Tytuł oryginału: The seven sisters
Tłumaczenie: Marzenna Rączkowska, Maria Pstrągowska
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Siedem sióstr

Kup książkę Siedem sióstr

Dusza nigdy nie umiera, przechodzi tylko w inny wymiar.

Sztuka powinna być udostępniana wszystkim (...) To dar malarza dla duszy. Obraz, który trzeba ukryć, jest bezwartościowy.

Zaginiona siostra
Lucinda Riley0
Okładka ksiązki - Zaginiona siostra

Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi "Siedem Sióstr", jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć...

Siostra Księżyca
Lucinda Riley0
Okładka ksiązki - Siostra Księżyca

Wyjątkowa opowieść – po części saga rodzinna, po części baśń – która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia siedmiu sióstr...