Śmiertelna dawka

Tom 5 cyklu Dioniza Remańska

"Śmiertelna dawka" to kolejny i niestety już ostatni tom serii z Dionizą Remańską.
W Bystrzycy Wielkiej zostaje znalezione ciało nastolatki Klaudyny.
Miejscowa policja twierdzi, że było to samobójstwo, a sekcja zwłok wskazuję na przedawkowanie narkotykami. Śledztwo zostało bardzo szybko zamknięte.
Rodzina oraz mieszkańcy miasteczka nie wierzą w to. Siostra zmarłej prosi o pomoc Dionizę. Tym razem nie jest tu miłe widziana i musi pracować w ukryciu.
Była policjantka odkrywa, że Klaudyna przed śmiercią pomaga swojej przyjaciółce przyłapać na goracacym uczynku podglądacza, który ją śledził.
Czy to on jest mordercą? Co odkryły dziewczyny? Na jaką tajemnicę trafiła Dioniza?
Dioniza ma do pomocy swoich zaufanych ludzi, a nawet kogoś przy kim serce zaczyna bić szybciej. Autorka sprytnie wplotła wątek miłosny między tajemnice, intrygę i kłamstwa.
Od samego początku Autorka wciągnęła mnie w historię pełną tajemnic.
Autorka kolejny raz stworzyła świetny kryminał. Było wszystko czego oczekuję od tego gatunku.
Wraz z naszą detektyw prowadziłam śledztwo, odkrywałam wskazówki, dedukowalam i tropiłam.
Świetna zabawa. Książki pani @hanna.gren.pisarka polecam zawsze, a tę serię na pierwszym miejscu.
Szkoda, że to pożegnanie z Dionizą, ale może kiefys do nas powróci.

Informacje dodatkowe o Śmiertelna dawka:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2021-10-13
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Śmiertelna dawka

Kup książkę Śmiertelna dawka

Niepisane prawo głosiło, że co się dzieje w policji, zostaje w policji.

Buzie to mają dzieci, a ty masz taką gębę, że dla dobra innych powinieneś na niej siadać.

Wioska kłamców
Hanna Greń0
Okładka ksiązki - Wioska kłamców

Po odejściu z pracy w policji Dioniza Remańska postanowiła odszukać zabójcę swojego ojca. Jego zagadkowa śmierć od pewnego czasu nie dawała jej bowiem...

Zabójcza terapia
Hanna Greń0
Okładka ksiązki - Zabójcza terapia

Gdy zemsta oślepia, zło zbiera żniwa Po niemal trzech miesiącach od dnia, w którym wywinęła się śmierci, Dioniza Remańska wciąż przebywa w szpitalu. Energiczna...