Spóźnione pożegnanie

SPÓŹNIONE POŻEGNANIE to mocna i brutalna powieści, który albo was odrzuci swoją ciężkością albo porwie w sidła mroku.

Surowa fabuła, jej brutalność, hermetycznie zamknięte środowisko i duszny klimat przytłaczają, więc nie każdy się w niej odnajdzie. Nie uświadczymy tu też idealnego świata i pozytywnych bohaterów. Są za to postacie, które zmagają się z brudną, traumatyczną przeszłością.

W poprzedniej książce Adam Dzierżek zachwycił mnie świetną intrygą, ale tutaj to co zaserwował to istne szaleństwo.

Autor umiejętnie prowadził mnie i lawirował między bohaterami a akcją, prezentując historie, od której nie byłam wstanie się oderwać. Czytałam ją z szeroko otwartymi oczami ze wzburzenia, przerażenia i szoku, bo właśnie takie emocje mi towarzyszyły. Zawiłe detektywistyczne śledztwo, zwroty akcji, nie opuszczające napięcie i ekscytacja powodowało, że wsiąknęłam w to dochodzenie i jak najszybciej musiałam poznać jej zakończenie.

Informacje dodatkowe o Spóźnione pożegnanie:

Wydawnictwo: Initium
Data wydania: 2023-07-26
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Zobacz opinie o książce Spóźnione pożegnanie

Kup książkę Spóźnione pożegnanie

Padlina
Adam Dzierżek0
Okładka ksiązki - Padlina

Powieść z gatunku tych nieodkładalnych. Dynamiczna, pełna napięcia, zaskakująca. Polecam! Piotr Kościelny Adam Dzierżek stworzył pełen emocji i akcji...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;