Świąteczne namiętności

♥️♥️ RECENZJA ♥️♥️

Autor: @rhythm_of_my_life_ @karina_hiddenstorm @edyta.folwarska @paulina_swist @annawolf.autor @winnickamagdalena_autor @patrycjastrzalkowska @j.b.grajda @agatasuchockawriter @charlotte__mils

Wydawnictwo: @wydawnictwomuza @grzeszne_ksiazki

Świąteczne namiętności

Już kiedyś się spotkali, kiedyś ze sobą byli. Zycie lubi pisać, różne scenariusze. To było ich pierwsze spotkanie, które z czasem poszło, w zapomnienie. Ale czy na pewno? 🤔

Czy da się zapomnieć, o namiętności i pożądaniu? 🤔

„To będą bardzo gorące święta”

„Świąteczne namiętności” to zbiór opowiadań, które zostały napisane przez dziesięć wspaniałych autorek. Każda historia jest inna. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość przeczytania, tej niesamowitej antologii. Dzięki temu poznałam kilka autorek, których twórczości nie znałam wcześniej.

Książka bardzo fajna. Pomimo drobnego druku, czytało się dobrze. Moim zdaniem, opowiadania są zdecydowanie, za krótkie. Kiedy przychodził moment, że się wczułam, to okazywało się, że to już koniec. Trudno było mi, oderwać się, od czytania. Oczywiście były opowiadania, które podobały mi się bardziej, oraz te, które troszeczkę mniej.

Poniżej przedstawiam Wam, moje top pięć opowiadań, które podobały mi się najbardziej.

1. „Zachar” od Kingi Litkowiec @rhythm_of_my_life_

2. „Druga miłość” od Edyty Folwarskiej @edyta.folwarska

3. „Piękno jest wieczne” od K.C Hiddenstorm @karina_hiddenstorm

4. „Blueberry, Raspberry i wszystkie inne Berry” od Magdaleny Winnickiej @winnickamagdalena_autor

5. „Miłość” od Agaty Suchockiej @agatasuchockawriter

Czekam na więcej waszych opowiadań.

Jeżeli lubicie opowiadania, o namiętności i niegrzecznych chłopcach, to serdecznie polecam wam tę pozycję.

W szczególności polecam tym, którzy takie zbory opowiadań, lubią kolekcjonować.

Dziękuję wydawnictwu, za egzemplarz ♥️.

Informacje dodatkowe o Świąteczne namiętności:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-27
Dodał/a opinię: Patka96x

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Świąteczne namiętności

Kup książkę Świąteczne namiętności

Nieczysta gra
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Nieczysta gra

Fabio jest najmłodszym synem dona - Cesarego Morettiego. Mimo iż dorastał wśród kul i krwi, jest typem lekkoducha, a zabawa to jego drugie imię. Nie szuka...

Gra Pozorów
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Gra Pozorów

Rodzinne porachunki jeszcze nigdy nie były tak niebezpieczne. Lorenzo Moretti może poszczycić się nie tylko kilkoma milionami schowanymi w ogródku i kolejką...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz