安iat這 mi璠zy oceanami

J瞛yk orygina逝: j瞛yk angielski
T逝maczenie: Anna Dobrza雟ka
Doda/a opini: agusia97

Ocena: 4.96 (48 g這s闚)

Latarnia znajduj帷a si na Janus Rock p這nie dla wszystkich, kt鏎zy tego potrzebuj. Sama wyspa umiejscowiona jest pomi璠zy dwoma oceanami, wi璚 wyobra瞠nie sobie latarni w tym w豉郾ie miejscu przywo逝je bajkowy obraz. Autorka powie軼i stawie przed czytelnikiem bardzo wa積e pytanie na kt鏎e naprawd ci篹ko jest znale潭 m康r i w豉軼iw odpowied. Opr鏂z kilku zaskakuj帷ych moment闚, fabu豉 ksi捫ki jest raczej monotonna. Jednak w najbardziej pozytywnym tego s這wa znaczeniu. Czasami potrzebujemy w豉郾ie takiej ksi捫ki, kt鏎a pozwoli nam ca趾owicie wch這n望 klimat innego 鈍iata i kompletnie si w nim zatraci. Jest to ten rodzaj powie軼i przy, kt鏎ej siadamy "tylko na p馧 godzinki", jedynie po to by ockn望 si w 鈔odku nocy z panik w oczach, gdy w豉郾ie zgubili鄉y jeden dzie. Pomimo wszystko jest to niezmiernie satysfakcjonuj帷e. Jedyny minus, to charakter Isabel, nie wiem dlaczego, ale momentami okropnie mnie ona denerwowa豉. Prawdopodobnie jest to wina tego, 瞠 zupe軟ie nie potrafi豉m postawi si w jej sytuacji, niekt鏎e jej zachowania by造 jak najbardziej rozs康ne, ale czasami mia豉m ochot mocno ni potrz御n望. W opozycji do Isabel, Toma rozumiem w stu procentach. Rozumiem jego potrzeb dobrego spe軟ienia obowi您ku i post瘼owania zgodnie z zasadami, potrafi te sobie wyobrazi co nim kierowa這 kiedy w ko鎍u uleg namowom 穎ny. Zako鎍zenie ksi捫ki chyba nie mog這by by lepsze, ale pomimo tego ci庵le nie mog przesta o nim my郵e, co chyba stanowi najlepsz recenzj.

Kup ksi捫k 安iat這 mi璠zy oceanami

Zobacz tak瞠

Zobacz opinie o ksi捫ce 安iat這 mi璠zy oceanami
Cytaty z ksi捫ki

Ka盥y z nas ma wybór. Zawsze.

Wi璚ej

Mo瞠 ca造 ten czas, kiedy musia貫m radzi sobie bez ciebie, mo瞠 to by豉 próba, test, 瞠by przekona si, czy na ciebie zas逝guj?

Wi璚ej
Wi璚ej cytat闚 z tej ksi捫ki
Recenzje miesi帷a
Okna z widokiem na Weron