安iat這 mi璠zy oceanami

J瞛yk orygina逝: j瞛yk angielski
T逝maczenie: Anna Dobrza雟ka
Doda/a opini: Monika Chmielewska

Ocena: 4.96 (48 g這s闚)

Zanim si璕n窸am po ksi捫k, mia豉m mieszane uczucia co do jej zakupu. Nie by豉m pewna czy trafi do mnie historia o latarniku i jego 篡ciu na wyspie, na kt鏎ej nie mieszkaj ludzie. Jednak do嗆 du篡 rozg這s sprawi, 瞠 si skusi豉m i jeden z egzemplarzy tej powie軼i trafi na moj p馧k. Jest to moja pierwsza ksi捫ka przeczytana w 2017 roku i mog 鄉ia這 wspomnie, 瞠 rok zacz窸am bardzo dobrze. Oby wszystkie ksi捫ki zrobi造 na mnie takie wra瞠nie jak ta. Szczerze mog j poleci, pomimo 瞠 przez pierwsze kilkana軼ie stron nie wci庵n窸a mnie. P騧niej jednak wszystko si rozwin窸o i zosta豉m poch這ni皻a ca趾owicie. Wiele razy si wzruszy豉m, by豉m r闚nie z豉 na bohater闚, a jednocze郾ie by這 mi ich bardzo szkoda. Pi瘯na powie嗆 o mi這軼i dwojga ludzi, kt鏎zy darz si wielkim uczuciem. S razem ze sob na dobre i na z貫. Tom jest latarnikiem, m篹czyzn z zasadami, kt鏎ych mocno przestrzega. Lecz jak to w 篡ciu bywa, nadszed taki dzie, w kt鏎ym musia wybra pomi璠zy g這sem rozs康ku, a g這sem serca. Lecz czy 豉two walczy z sercem, je瞠li jest nim w豉sna 穎na, kt鏎 kocha si ponad wszystko? Gdy na wyspie pojawi豉 si 堯d, a w niej niemowl wraz z cia貫m m篹czyzny, m這dzi ludzie stan瘭i przed podj璚iem ci篹kiej decyzji. Isabel, 穎na Toma mia豉 za sob poronienia, kt鏎e ci篹ko prze篡豉. Wiedzia豉, 瞠 dzieci ju mie nie mo瞠. Tak瞠 niemowl, kt鏎e nagle pojawi這 si w jej 篡ciu od razu pokocha豉 i nie chcia豉 si z nim rozsta. Tom jednak nie wyobra瘸 sobie, by mia zachowa dziecko i nikogo o tym nie poinformowa. Jednak jego mi這嗆 do 穎ny by豉 tak wielka, 瞠 uleg jej namowom i dziewczynka zosta豉 u nich. Ta decyzja bardzo na m篹czy幡ie ci捫y豉. Ci篹ko mu by這 z ni 篡 i funkcjonowa ka盥ego dnia tak jak gdyby nie pope軟i 瘸dnego b喚du. W 篡ciu rzadko zdarza si, 瞠 nie ponosi si konsekwencji swoich z造ch wybor闚. Jakie konsekwencje ponie郵i bohaterowie tej powie軼i? Czy ich wielka mi這嗆 przetrwa? Czy uda im si naprawi sw鎩 b陰d? Tego oczywi軼ie Wam nie zdradz. Jednak napisz Wam, 瞠 warto pozna t histori. Daje ona nam lekcj i uczymy si, 瞠 dobrzy ludzie r闚nie pope軟iaj b喚dy. Trzeba jednak potrafi si do nich przyzna i pr鏏owa je naprawia. Recenzja pochodzi z mojego bloga http://biblioteczkamoni.blogspot.co.uk/

Kup ksi捫k 安iat這 mi璠zy oceanami

Zobacz tak瞠

Zobacz opinie o ksi捫ce 安iat這 mi璠zy oceanami
Cytaty z ksi捫ki

Ka盥y z nas ma wybór. Zawsze.

Wi璚ej

Mo瞠 ca造 ten czas, kiedy musia貫m radzi sobie bez ciebie, mo瞠 to by豉 próba, test, 瞠by przekona si, czy na ciebie zas逝guj?

Wi璚ej
Wi璚ej cytat闚 z tej ksi捫ki
Recenzje miesi帷a
Okna z widokiem na Weron