安iat這 mi璠zy oceanami

J瞛yk orygina逝: j瞛yk angielski
T逝maczenie: Anna Dobrza雟ka
Doda/a opini: Aleksandra Piasna

Ocena: 4.96 (48 g這s闚)

Przyznam szczerze, 瞠 sama nie za bardzo wiem co my郵e o tej ksi捫ce. Jej lektura nie wywar豉 na mnie kompletnie 瘸dnego wra瞠nia. Po tych wszystkich pe軟ych zachwytu recenzjach spodziewa豉m si naprawd genialnej powie軼i, która porusza豚y mnie do 貫z. Tymczasem „安iat這 mi璠zy oceanami” nie by這 ani dobre, ani z貫, mimo 瞠 temat tutaj poruszany okaza si naprawd ciekawy. Niestety autorka jak na mój gust potraktowa豉 go zbyt ckliwie, a o g喚bi oraz prawdziwych emocjach jakby ca趾owicie zapomnia豉. Na dodatek ju po kilkunastu stronach mo積a zauwa篡 brak zarysu psychologicznego, niezb璠nego przy tego typu powie軼iach. Gdyby tego by這 ma這 to zupe軟ie nie potrafi豉m zrozumie zachowania gównych bohaterów. Zw豉szcza w przypadku Isabelle. Jej posta sprawia豉, 瞠 ci庵le zastanawia豉m si jak mo積a tak post瘼owa i zarazem twierdzi, 瞠 to dla dobra ukochanych ludzi. Jej zachowanie by這 dla mnie po prostu irracjonalne.

Reasumuj帷 „安iat這 mi璠zy oceanami” mia這 potencja na naprawd dobr ksi捫k, jednak przez spor ilo嗆 niedoci庵ni耩 i brak autentycznego pod這瘸 emocjonalnego okaza豉 si naprawd przeci皻n powie軼i. Wyj徠kowo nie polecam.

Aleksandra

Wszystkie cytaty pochodz z ksi捫ki „安iat這 mi璠zy oceanami” autorstwa M.L. Stedman.

Szukaj mnie na:

Kup ksi捫k 安iat這 mi璠zy oceanami

Zobacz tak瞠

Zobacz opinie o ksi捫ce 安iat這 mi璠zy oceanami
Cytaty z ksi捫ki

Ka盥y z nas ma wybór. Zawsze.

Wi璚ej

Mo瞠 ca造 ten czas, kiedy musia貫m radzi sobie bez ciebie, mo瞠 to by豉 próba, test, 瞠by przekona si, czy na ciebie zas逝guj?

Wi璚ej
Wi璚ej cytat闚 z tej ksi捫ki
Recenzje miesi帷a
Okna z widokiem na Weron