Szpilki z Wall Street

,,Szpilki z Wall Street" to książka, przy której nie można się nudzić! Wciągająca historia sprawiła, że stukot szpilek będzie mi się kojarzyć właśnie z książką!

Olivia to bardzo inteligentna kobieta, która swoją karierę zawodową rozwija w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Praca w biurze maklerskim nie jest łatwa, zwłaszcza że jej zadziory charakterek daje popalić dla samego szefa.

Dylan Clark genialny makler giełdowy! Kobiety w jego życiu, to dość częste zjawisko, ale to właśnie jedna daje mu popalić swoim upodobaniem do szpilek! Każdego dnia doprowadza ją do białej gorączki, lecz zwolnić jej nie ma zamiaru, bo w swoim zawodzie jest niezastąpiona!

Co się wydarzy między szefem i asystentką? Czy tych dwoje ma szansę się dogadać? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę!

Okładka jest świetna i to właśnie ona przykuła mój wzrok jako pierwsza, opis intrygujący i po jego przeczytaniu wiedziałam, że muszę ją przeczytać!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem tej historii, już pierwsze strony zapowiedziały mi, że nudzić się nie będę! Bardzo polubiłam postać Olivii, jej siła i determinacja, by dogryźć szefowi, mnie wciągnęła!!!! Stuk, stuk, stuk słyszę wciąż w uszach, to jest coś niesamowitego, że właśnie stukot szpilek, mnie rozbawił! Dylan, och jak ja bym chciała mieć takiego szefa i w taki sam sposób doprowadzać go do szału jak Olivia😂

Książka wywołuje masę emocji i sprawiła, że przeniosłam się do biura maklerskiego, bacznie obserwując docinki tej pary! Książka ma też swoje tajemnice, które podsycają napięcie i to właśnie dla mnie było kluczem do tego, że dostała maximum punktów! Styl autorki jest lekki i wciągający, co w połączeniu ze świetna okładka daje Rewelacyjną książkę! Dopiero po przeczytaniu książki, zorientowałam się, że jest to debiut wydawniczy i powiem Wam, że takie debiuty to ja mogę czytać!!!! Mało mi chce więcej i mam nadzieję, że już niedługo autorka zaserwuje nam kolejną książkę! Polecam!

Informacje dodatkowe o Szpilki z Wall Street:

Kup książkę Szpilki z Wall Street

Dziewczyna z biblioteki
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z biblioteki

Historia córki bohaterów bestsellerowej powieści Szpilki z Wall Street! Może się wydawać, że Lexi Clark, córka Dylana i Olivii, to typowa kujonka i dziewczyna...

Pomyłka
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Pomyłka

Powieść autorki Szpilek z Wall Street i Tylko na chwilę! Samantha Spinster to trzydziestolatka, która wspólnie z chłopakiem Jacksonem prowadzi agencję...