Sztauwajery

Tom 3 cyklu Paprocany

36/110/2022

Premiera 29.06.2022

Ojej co wczoraj był za dzień!
Chciałam dodać recenzję Sztauwajerów ale nie działał mi instagram. Nie mogłam ani dodać postu ani relacji...
To chyba było celowe zagranie, żeby nie było za dużo opinii w dniu premiery 🤣. Paulina Świst może to Twoja sprawka? 🤔

Jak widzicie na zdjęciu, jestem z każdą książką Pauliny na czasie. Uwielbiam jej styl pisania, zawsze jest "ostry seks, ostry język, ostra jazda" 😁. Dlatego jeśli lubicie książki przyprawiające o szybsze bicie serca i wypieki na twarzy, to daję gwarancję, że książki autorki Was zachwycą.

Nie umiem wybrać ulubionej. Każda z książek ma w sobie "to coś" co mnie zachwyca i wyróżnia spośród pozostałych. Sztauwajery, po raz pierwszy, zostały napisane głównie oczami Lucjana. Poznajemy jego wybory, które nie zawsze były dobre, czasy dzieciństwa i to kim był za małolata. Mimo, że teraz jest kimś bogatym i szanowanym, kryminalna przeszłość i niewyjaśnione sprawy nadal się za nim ciągną.
Dochodzi do tego jego była partnerka, którą nadal kocha i chłopak, który jest 1:1 podobny do Luki.
Czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. A to co stanie się pod koniec.... Ja się popłakałam. Ciekawa jestem jak tę scenę odbierzecie Wy.

Lubicie książki Świst? Czytaliście już jakąś?
Podzielcie się tym w komentarzach ❤.

A autorce serdecznie gratuluję kolejnej, już 10 premiery swoich książek. Oby tak dalej😍.

Informacje dodatkowe o Sztauwajery:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-06-29
ISBN: 9788328719040
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Tagi: Thrillery prawnicze i polityczne

Zobacz opinie o książce Sztauwajery

Kup książkę Sztauwajery

Zawsze żałowałam, że nie miałam okazji, żeby się z nim pożegnać. Rozjebał wszystko tak nieoczekiwanie i w tak epickim stylu, że spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba.

Czasem miałem dosyć własnych kłamstw. Oblepiały mnie jak jakiś pierdolony kokon. I chwilowo nawet to, że ich cel był słuszny, nie miało wpływu na to, że czułem się jak gnida.

Fighter
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Fighter

Tego jeszcze nie było! Literacki świat w zderzeniu z brutalną przestępczą rzeczywistością. Pola Werner, autorka licznych bestsellerów i niekwestionowana...

Przekręt
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Przekręt

Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie...