Tancerz. Sensualny rytm. Faceci do wynajęcia. Tom 9

Filip,młody chłopak z Warszawy,dla którego pasją jest taniec. Marzy o otworzeniu własnej szkoły tańca,nie liczy że kasa spadnie mu z nieba więc łapie się każdej pracy w Hiszpanii aby zarobić na kupno lokalu.
Eliana - żona przystojnego Agustina i matka kilkuletniego Fabia ,razem z mężem i synem spędza wakacje w swojej willi.
Małżeństwo przeżywa kryzys,gdyż Agustin zdradził swoją żonę, próbują naprawić relacje,lecz Eliana nie wie czy jest w stanie zacząć od nowa i wybaczyć mężowi. Gdy Eliana wykupuje dla siebie i męża lekcje tańca towarzyskiego licząc że to ich zbliży do siebie nie zdaje sobie sprawy że jej serce zabije mocniej ale dla Filipa.

Nie ukrywam że z jednej strony zazdroszczę Elianie a z drugiej jest mi jej szkoda bo wiem jak pachnie zdrada. Trzeba mocno się zastanowić czy dając szansę na wspólne życie nie będziemy tego żałować, czy warto spędzić resztę życia z kimś kto nas zawiódł że względu na dziecko?

Autorka w swojej książce pokazuje nam że trzeba też myśleć o sobie i swoim szczęściu,nie zamykać się na nowe. Jednak tu nie chodzi tylko o Eli, jest jeszcze jej mały synek,który tez potrzebuje ojca.

Filip nie miał zamiaru mieszać w małżeństwie, z reguły unikajacy trwałych związków po jakimś czasie przepadł. Zakochał się i postanowił walczyć.

Co z tego wyniknie przekonajcie się sami sięgając po książkę. Jeśli szukacie lektury w sam raz na jeden wieczór, letniej,namiętnej jak taniec to bardzooo polecam.

Dziękuję @nana_bekher_autorka oraz @niegrzeczneksiazki za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Tancerz. Sensualny rytm. Faceci do wynajęcia. Tom 9:

Kup książkę Tancerz. Sensualny rytm. Faceci do wynajęcia. Tom 9

Jesteś moim pragnieniem. Holly
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Jesteś moim pragnieniem. Holly

Płomienny romans, słoneczne Bari, luksusowy dom mody Wyjazd do Włoch miał być dla Holly szansą na zrobienie kariery modelki. Na miejscu postanawia jednak...

Passion. Love&Wine #2
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Passion. Love&Wine #2

Zakazane uczucie, rodzinne sekrety i urokliwy pensjonat z winnicą Grant Tumbler po rozstaniu z narzeczoną sprzedaje dom w Atlancie, zostawia firmę pod...