Teraz twój ruch

Tylko kilkadziesiąt minut dzieli nas od premiery "Teraz twój ruch" - trzeciej części serii #gameon autorstwa Kristen Callihan.
Czekacie?
________
Dwudziestoparoletni prawiczek? 😱 Wydaje się niemożliwe w naszych czasach. A w szczegolnosci jak jest to znany i obłędnie przystojny sportowiec.
U Kristen Callihan wszystko jest możliwe. W życiu również. Autorka przyznaje, że czerpie inspiracje z prawdziwego życia.
Jeżeli pamiętacie Fionę, mała siostrę Ivy z poprzedniej części i Dexa, kolegę chłopaków i gwiazdę futbolu, to właśnie o nich będzie ta historia.
Fiona jest typem poszukiwaczki. Skacze z kwiatka na kwiatek, zmienia kierunki studiów i zainteresowania.
Zawsze spokojny i opanowany wielkolud Dex pod skorupą pewnego siebie mężczyzny skrywa duszę wrażliwca. Ale nikt do tej pory tego nie dostrzegł oprócz Fiony.
Na pierwszy rzut oka Fi i Dex to dwa przeciwieństwa. Ale czy nie jest tak, że przeciwieństwa się przyciągają?
Czy wiecznie za czymś goniącą dziewczyną znajdzie wreszcie swoje miejsce? Czy ciągle bycie na świeczniku nie zabije kruchego uczucia, które połączyło tych dwojga?
Jest to opowieść o facecie, który przełamuje stereotypy i wbrew niezbyt pochlebnym opiniom o sportowcach, wie czego chce od życia i trzyma się własnych zasad. Trochę wyidealizowane, ale piękne 😊 Nie sądzicie?
Jest to też historia o walce zarówno o siebie jak i o osoby, które kochamy. O nieocenianiu zbyt pochopnie i o patrzeniu w duszę.
Autorka pokazuje, że drogi do odnalezienia swojej połówki i sensu życia mogą być bardzo różne, a błądzenie i popełnianie błędów jest rzeczą normalną i ludzką. Zaskoczyła mnie po raz kolejny kreacją bohaterów i zwrotami akcji. Tak samo jak w serii #vip, w #gameon trzecia część została moją ulubioną. Zrobiła na mnie największe wrażenie. Głębią, dojrzałością i emocjami.

Gorąco polecam.

Informacje dodatkowe o Teraz twój ruch:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-28
Tytuł oryginału: The Game Plan
Dodał/a opinię: Anastasiya Adryan

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Teraz twój ruch

Kup książkę Teraz twój ruch

Jakie to uczucie, gdy jesteś częścią kogoś innego? Gdy on jest częścią ciebie? Gdy będzie przy tobie choćby nie wiem co?

Niegrzeczny idol
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Niegrzeczny idol

Dzika namiętność i szalenie przystojny muzyk Historia romansu osadzonego w oszałamiającym świecie gwiazd rocka Ona - zwykła dziewczyna. Domatorka, wręcz...

Niegrzeczny manager
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Niegrzeczny manager

Rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości, która narodziła się 10 tysięcy metrów nad ziemią! Manager sztywniak wrzuca trochę na luz:...