Teraz twój ruch

Wyluzowana i bezpośrednia Fiona Mackanzie uwielbia mężczyzn. Serio. Ale ma swój typ: szczupli, gładko ogoleni, chłopięcy i z dołeczkami. Raczej jasnowłosi. Raczej nie bardzo wysocy. A już na pewno nie futboliści.

Opanowany i spokojny Ethan Dexter jest przeciwieństwem tego typu. Mocno zbudowany, wysoki - w dodatku futbolista. Wytatuowany - i z brodą. Oraz, jak głosi plotka, prawiczek, nieszczególnie zainteresowany kobietami.

Za to zafascynowany Fioną od ponad dwóch lat.

Sytuacja nie wydaje się jednak beznadziejna: łączy ich sympatia do Massive Attack i ogólnie trip hopu, wieczorów spędzanych w pubie i... pocałunek.

Gorący, seksowny, niespodziewany. Czysty erotyzm w czasie (nie)przypadkowego spotkania. Gorąca namiętność przy muzyce na żywo. Podkręcona margaritą i nagrodzona brawami. Fiona jeszcze nigdy nie przeżyła czegoś takiego i jest absolutnie zaskoczona swoją reakcją. Przecież nie rzuca się w pubie na ledwo znajomych mężczyzn. Nie kręcą jej futboliści! Nie lubi brody! I... w ogóle!

Z czasem Ethan będzie musiał użyć całego uroku osobistego, by przekonać Fionę, że jest kobietą jego życia.

Z czasem Fiona będzie musiała sobie pozwolić na akceptację niespodziewanego uczucia.

Niewykluczone, że może im się udać...

Informacje dodatkowe o Teraz twój ruch:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-28
Tytuł oryginału: The Game Plan

Tagi: Romans erotyczny bóg

Kup książkę Teraz twój ruch

Jakie to uczucie, gdy jesteś częścią kogoś innego? Gdy on jest częścią ciebie? Gdy będzie przy tobie choćby nie wiem co?

Teraz twój ruch - opinie o książce

Fiona to młoda kobieta z pazurem, wie, czego chce, zawsze mówi to, co myśli. Jest przekonana, że związek z futbolistą na pewno nie jest dla niej, jednak wszystko się zmienia przez jeden pocałunek.

Dexter jest środkowym w drużynie NFL. Dla niego najważniejsza była gra w futbol i nie w głowie były mu związki czy przygody na jedną noc. Jednak już od jakiegoś czasu nie może zapomnieć o siostrze Ivy, czyli Fionie Mackenzie.

Los chce, że ta dwójka znów będzie miała okazję się spotkać. Mało tego oboje będą pod tym samym dachem. Zarówno Fiona jak i Dexter w tym samym czasie odwiedzają swoich bliskich, czyli Graya i Ivy w San Fancisco. Czy tydzień wystarczy by coś zaczęło iskrzyć między głównymi bohaterami? Czy jest sens zaczynać coś, skoro po zakończonym urlopie każdy musi wrócić do swojego życia i dzielić ich będzie wiele kilometrów?

To już trzeci tom z tej serii, który miałam przyjemność czytać. Jak do tej pory jeszcze żadna z tych książek mnie nie zawiodła. Tę również czytało się bardzo szybko i lekko. Znam już twórczość autorki i jedyne, czego wymagałam od tej historii to, tego, że mnie wciągnie, na tyle, że oderwę się od rzeczywistości. I tak też było.

Najbardziej intrygował mnie Dexter, bo w poprzednich częściach był postacią cichą i skrytą, więc byłam po prostu ciekawa, co on ukrywa.

Co znajdziecie w tej książce? Na pewno miłość, problemy w związku, namiętność, sekrety i tajemnice. Tym razem autorka poruszyła temat prywatności. Widomo gwiazdo futbolu, a na jaw wychodzą informacje, że Dex jest prawiczkiem. W tym momencie zaczyna się wszystko komplikować. Główny bohater stara się ze wszystkich sił ochronić przed mediami swoją ukochaną, jednak w pewnym momencie sytuacja wymyka się spod kontroli i w internecie pojawią się zdjęcia Fiony.

Autorka pokazała, jak ważne jest podążanie za marzeniami i wsparcie bliskich, czy w dobrych czy w złych chwilach. Kolejną istotną rzeczą jest rozmowa. To dzięki niej nie będziemy tonąć w domysłach, a zwyczajnie wszystko sobie wyjaśnimy.

Na moim regale czeka jeszcze czwarty tom i mam zamiar zabrać się za niego niebawem. A jeśli wy jesteście zaciekawieni tą historią to jak najbardziej polecam i zachęcam do zapoznania się z wcześniejszymi częściami.

Fiona Mackenzie jest filigranową kobietką. Wyluzowaną, bezpośrednią i energetyczną. Jej siostra Ivy wyszła za mąż za Graya Graysona i niedawno urodził im się synek, Leo. Fi-Fi postanawia pomóc siostrze i na miesiąc się do niej przeprowadza. Nie przypuszcza tylko, że ten czas upłynie jej bardzo szybko i niezwykle gorąco u boku futbolisty Ethana Dextera. A przecież jest on totalnie nie w jej typie...
   Ethan "Dex" Dexter to gwiazda drużyny futbolowej NFL. Zamknięty w sobie, ostrożny w kontaktach międzyludzkich i jak donoszą media - prawiczek. Od dwóch lat ciągle w jego głowie tkwi urocza Fiona, a teraz ma szansę, by przekonać ją do siebie...
   Gra się rozpoczyna. Czy Ethan faktycznie jest prawiczkiem? Czy w byciu sławą ma miejsce na miłość? Czy Fiona wie na co się pisze? Czy ich relacja ma szansę stać się trwałą i silną?

Uwielbiam książki Kristen Callihan. Jej styl i prostotę przekazu. Tę sielskość i taką zwyczajność postaci. Mimo otaczającej sławy są ludzcy. Popełniają błędy ucząc się na nich. Po każdej zakończonej lekturze wyszukuję informacji o kolejnej powieści autorki, aby ją dopisać na listę.
   Tym razem jest to trzeci tom serii "Game on", w której bohaterami są pewni siebie, ambitni, zdolni, szalenie przystojni oraz męscy futboliści. Rzeźba, charyzma i seksapil. W każdym z tomów znajduje się osobna historia o innych bohaterach, aczkolwiek w kolejnych częściach przeplatają się, ponieważ tworzą coś na kształt rodziny. Nie koniecznie powiązanej więzami krwi. Dlatego myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby czytanie z zachowaniem chronologii, aczkolwiek i bez tego jest szansa, że dacie sobie radę. To już zostawiam Wam.
Byli już Anna i Drew, Gray-Gray i Ivy, więc pora na kolejną parkę. Tym razem jest to siostra Ivy, Fiona, oraz Dex, przyjaciel Graya. Ich historia zaczęła się kilka lat wstecz, ale wtedy byli zbyt nieśmiali, by coś zaczynać. Teraz z biegiem czasu nadszedł ten moment. Ta chwila, kiedy mogą zaryzykować. Postawić wszystko na jedną kartę. To jest jedną z tych historii, którą najchętniej odpowiedziałabym od początku do samego końca. A tak się nie da, bo wtedy to już nie opinia czy recenzja a czysty spojler. Ech, zawsze mam dylemat wtedy jak opisać wrażenia, aby nie zdradzić zbyt wiele. Kiedy o każdym szczególe pragnie się opowiedzieć.
   Fiona jak na drobniutką kobietkę ma w sobie moc. Tę siłę. Ten pazur, ten wigor. Jest bezpośrednia, energetyczna i odważna. Kieruje się sercem. To dobra dziewczyna. Niezwykle sympatyczna. Polubiłam ją. Tak samo jak Ethana. To nie taka sława, której się poprzewracała w głowie. Nie. On mimo swych osiągnięć i życia w blasku fleszy jest nadal zwyczajnym facetem. Z charakterem, z odwagą, z intuicją. Nie robi nic na siłę, jeśli nie widać rezultatów. Jest uważnym obserwatorem, co nie raz powodowało, że moje brwi szybowały do góry. Ich relacja jest podszyta niewidzialnym przyciąganiem. Widać gołym okiem tę chemię. To czyste i gęste pożądanie, które można dosłownie siekać. Autorce udało się utrzymać ten stan. Nie przesadzić w żadnym z kierunków. Było ogniście. Było naprawdę gorąco. Sceny spalające. Bardzo trafne i odpowiednie do bohaterów. Fajnie, że bohaterowie mieli swoje pasje. Swoją pracę i problemy a nie tylko seks. Bycie sławną osobistością to nie tylko przyjemności. To także nagonka medialna, plotki urastające do rangi konkretnych problemów, z którymi trzeba sobie jakoś poradzić. Oj, emocji nie brakowało. Lektura jest napisana tak, że ciągle się coś dzieje. Coś się psuje, by potem polepszyć. I tak co trochę. Nudy tutaj nie znajdziemy. Mi się bardzo podobała ta historia. Była taka jak lubię. Ostra a jednocześnie romantyczna, z realnymi bohaterami i problemami. Trzymała w napięciu od pierwszego zdania. Nie mogłam się doczekać aż doczytam do końca, a jednocześnie chciałam ten moment odwlec w czasie. Uważam, że warto przeczytać tę lekturę.

Polecam.

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2021-08-17, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

Nie wiem jak Wy , ale mimo, że nie powinno się oceniać książki po okładce , ja lubię i chętnie sięgam po takie jak ta ;) Kolejny tom serii "Game On" . Uważam, że to fajna, lekka i zabawna seria, przy której można całkiem miło spędzić czas.

Sądzę, że można je czytać niezależnie od siebie, mimo , że są w pewnym stopniu powiązane , to zaczynając nawet od tego tomu spokojnie się tu odnajdziecie.

Ten tom to historia Fiony i Ethana (Dexa) . Ona pracuje przy aranżacji wnętrz , jest dobra w tym co robi lecz zdecydowanie niedoceniania i ostatnio ma pewne problemy w pracy... On to oczywiście futbolista, tak tradycyjnie w tej serii :) Wyjątkowy, ale dlaczego to się sami dowiedzcie.

Niby Ethan jest totalnie nie w typie Fiony - długowłosy brodacz, napakowany, ociekający wręcz testosteronem. Na imprezach zawsze w tle , spokojny, nie pijący alkoholu. Oboje w tym samym czasie postanawiają odwiedzić dom Graya i Ivy. Również oboje trafiają do pobliskiego klubu gdzie Fiona postanawia się przekonać jaka jest w dotyku broda Dexa... No i się zaczyna :)

To z pozoru lekka i urocza historia, z dużą dawką namiętności oraz szczyptą humoru. Lecz też porusza poważniejsze tematy. Autorka pokazuje , że życie gwiazd, osób sławnych nie jest takie sielankowe. Jak ciężko walczą o prywatność, jak łatwo są jej pozbawiani i nękani, podle traktowani pod byle pretekstem. Nasza para doświadcza tych negatywnych aspektów sławy i przeżywamy te trudne chwile , czytając razem z nimi . I nie wiem jak Wy ale trzymałam mocno kciuki aby to przetrwali.

Podsumowując historia nie jest tak bagatelna jakby się wydawała ale czyta się ją przyjemnie . Styl autorki jest bardzo przystępny przez co książkę czyta się wręcz ekspresowo i nie można się nudzić. Może dla niektórych ta historia będzie zbyt słodka ale ja mam uraz do przesłodzonych mimo to ta przypadła mi do gustu , więc sądzę, że z czystym sumieniem mogę Wam ją polecić :)

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2021-08-01,

🧔🧔🧔Recenzja przedpremierowa🧔🧔🧔

Premiera 28.07.2021

"Teraz Twój ruch" - Kristen Callihan

Dwójka różnych ludzi. Różne charaktery, różne temperamenty i różne podejścia do życia ale serca biją w jednym rytmie.

Fiona to kobieta o zwariowanym charakterze. Jest szalona, bardzo dużo mówi i lubi facetów. Ma świetną pasję, robi to co kocha ale w pracy niestety nie spełnia się.
Ma swój ideał ale jej serce wybiera kogoś poza schematem.
W relacji z Ethanem ujawnia się jej inna natura. Bardzo troskliwa i opiekuńcza. Zazwyczaj bywa ostra a przy nim czasami słów jej brak. Zawstydza się. Przy nim wreszcie czuje sie piękna, ale nie tylko przez wygląd, głównie przez charakter. Taka miłość dodaje jej skrzydeł.

Ethan to najmądrzejszy, najbystrzejszy i najcichszy facet o jakim do tej pory przeczytałam. Za każdym razem na dla kogoś cenne rady. Sam czuje się bardzo samotny.
Przy Fionie ujawnia się jego druga strona, którą głęboko ukrywał. Przy niej może być taki jaki chce, wyzwala u niego emocje o jakich nawet nie wiedział.
Do tej pory był seksowny ale od poznania Fiony staje się piekielnie seksowny. Bardzo polubiłam jego nowe oblicze. Ale cały czas zostaje tym samym dobrym Ethanen, opiekuńczym i dbającym o wszystkich wkoło.

Ich relacja nawiązuje się szybko. Tylko stopniowo się poznają. Od razu czuć między nimi chemię. Wiele razy ich uczucia zostały wystawione na próbę ale zawsze byli razem ale... No właśnie ale...

Książka pokazuje, że druga osoba może wyrwać nas z naszej skorupy. Przy tej właściwej osobie jesteśmy w stanie być sobą i się tego nie wstydzimy. Odkrywamy również swoje inne oblicze takie o jakim nawet nie wiedzieliśmy.

Pokazuje, że jeśli kogoś kochamy to pragniemy jego szczęścia i jeśli, będzie trzeba to pozwolimy jej odejść. Nawet gdy nasze serce krwawi.

Pokazuje także, że trzymane emocje głębokow w sobie w pewnym momencie mogą wybuchnąć jak wulkan. Trzymanie w sobie uczuć nie jest dobre.

Sceny intymne to majstersztyk. Jest gorąco, niegrzecznie ale w tym wszystkim bardzo czule. Cały czas czuć miłość jaka rozkwita w ich serca. Idą za głosem serca w każdym akcie seksualnym.

Piękna historia o wyjściu ze swojego ukrycia. O miłości która jest za razem delikatna jak płatki róż a raz ostra jak kolce.
O emocjach również muszę wspomnieć. Znajdziecie tutaj różne ich rodzaje. Będzie słodko, będzie płaczliwie i bedzie namiętnie.
Kochani takiego faceta jak Ethan to ze świeca trzeba szukać. Nie dość, że jest czuły i bystry to mega gorący i seksowny. Potrafi słuchać i dużo rozumie. Czasami więcej niż kobiety. No ideał ❤❤
Z całego serca polecam historię nieśmiałego Ethana oraz temperamentnej Fiony ❤
10/10❤

Avatar użytkownika - anastasiyaadryan
anastasiyaadryan
Przeczytane:2021-07-28, Ocena: 6, Przeczytałam,

Tylko kilkadziesiąt minut dzieli nas od premiery "Teraz twój ruch" - trzeciej części serii #gameon autorstwa Kristen Callihan.
Czekacie?
________
Dwudziestoparoletni prawiczek? 😱 Wydaje się niemożliwe w naszych czasach. A w szczegolnosci jak jest to znany i obłędnie przystojny sportowiec.
U Kristen Callihan wszystko jest możliwe. W życiu również. Autorka przyznaje, że czerpie inspiracje z prawdziwego życia.
Jeżeli pamiętacie Fionę, mała siostrę Ivy z poprzedniej części i Dexa, kolegę chłopaków i gwiazdę futbolu, to właśnie o nich będzie ta historia.
Fiona jest typem poszukiwaczki. Skacze z kwiatka na kwiatek, zmienia kierunki studiów i zainteresowania.
Zawsze spokojny i opanowany wielkolud Dex pod skorupą pewnego siebie mężczyzny skrywa duszę wrażliwca. Ale nikt do tej pory tego nie dostrzegł oprócz Fiony.
Na pierwszy rzut oka Fi i Dex to dwa przeciwieństwa. Ale czy nie jest tak, że przeciwieństwa się przyciągają?
Czy wiecznie za czymś goniącą dziewczyną znajdzie wreszcie swoje miejsce? Czy ciągle bycie na świeczniku nie zabije kruchego uczucia, które połączyło tych dwojga?
Jest to opowieść o facecie, który przełamuje stereotypy i wbrew niezbyt pochlebnym opiniom o sportowcach, wie czego chce od życia i trzyma się własnych zasad. Trochę wyidealizowane, ale piękne 😊 Nie sądzicie?
Jest to też historia o walce zarówno o siebie jak i o osoby, które kochamy. O nieocenianiu zbyt pochopnie i o patrzeniu w duszę.
Autorka pokazuje, że drogi do odnalezienia swojej połówki i sensu życia mogą być bardzo różne, a błądzenie i popełnianie błędów jest rzeczą normalną i ludzką. Zaskoczyła mnie po raz kolejny kreacją bohaterów i zwrotami akcji. Tak samo jak w serii #vip, w #gameon trzecia część została moją ulubioną. Zrobiła na mnie największe wrażenie. Głębią, dojrzałością i emocjami.

Gorąco polecam.

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

„Jakie to uczucie, gdy jesteś częścią kogoś innego?
Gdy on jest częścią ciebie?
Gdy będzie przy tobie choćby nie wiem co?”

On-cichy i zamknięty w sobie…
Ona-energetyczna, musująca, kąśliwa…
Różni ich wszystko i tyle samo ich do siebie przyciąga…
Jeden nieoczekiwany i namiętny pocałunek, a rozpoczyna się swego rodzaju gra zmysłów i namiętności.
Ona zazwyczaj otwarta i pyskata, przy tym muskularnym i brodatym bóstwie, robi się uległa i wstydliwa.
On na codzień stroniący od kobiet ( jedno brudne wspomnienie z młodości właściwie zabiło w nim pociąg seksualny ), w stosunku do ślicznej blondyneczki jest zaborczym i pewnym swoich pragnień samcem.
A tym pragnieniem niezmiennie od dwóch lat jest właśnie Fiona.
Tych dwoje po prostu wtapia się w siebie. A to co jest między nimi jest tak niesamowite, że aż boli.
Jest jeden problem - to kilometry, które ich dzielą i sprawy zawodowe obydwojga, których nie mogą zostawić.
Nawet poznając swoje sekrety, obawy i mroczne tajemnice wciąż są sobą zafascynowani, ale gdy wszystko wydaje się być piękne jak w bajce, jego jeszcze do niedawna intymny sekret wychodzi na światło dzienne i teraz wiele kobiet chce wejść do łóżka temu męskiemu futboliście i ….niestety nie obejdzie się bez ofiar i łez.
I znowu autorka funduje nam pikantną, namiętną i emocjonującą historię.
Co do pikanterii to gorące sceny są tak podniecająco opisane i jest ich tak dużo, że aż gorąco się robi.
Co do namiętności to, co dzieje się między tą dwójką jest tak prawdziwe i tak cholernie mocne, że aż im zazdrościmy. A co do emocji, to i Ethan i Fiona, mimo wszystko muszą przejść przez wyboistą drogę do siebie, która, aż do samego końca jest niepewna…
Świetnie , na prawdę świetnie  c zytało mi się tą książkę, rozdziały pisane z perspektywy raz Dex’a raz Fiony, ich przepychanki słowne podsycone erotyzmem dużo humoru, to sprawia, że książkę wciąga i nawet się nie orientujemy, kiedy już koniec.
Czekam na kolejną części z serii GameOn !
Nawet …mam podejrzenia, co do następnych bohaterów … gorąca pani fotograf i….ciiii

Avatar użytkownika - justynazniszczol
justynazniszczol
Przeczytane:2021-09-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Trzecie część serii GAME ON w prawdzie niczym nie zaskakuje, a wręcz powiela wcześniejszy schemat miłosny, ale mimo to za każdym razem wrzuca bohaterów w inny problem.

Tym razem bohaterowie mierzą się z problemem, życia na świeczniku i wszelkich zagrożeń z tym związanych. Okazuje się bowiem, że Ethan Dexter, człowiek który trzymał się z dala od skandali obyczajowych, zostaje wplątany w iście szatańską intrygę, następuje cały szereg zdarzeń, które wyciągają na światlo dzienne intymne zdjęcia Dexa i jego dziewczyny Fi. Para musi się mierzyć z falą niewybrednych komentarzy, hejtem w sieci i stawić czoła rodzinie, która w sieci zobaczyła ich zdjęcia i kopie korespondencji.

Autorka dotknęła tym samym dość poważnego problemu jakim jest hejt w sieci, pokazała jak łatwo można zniszczyć związek, zdeptać poczucie własnej wartości i stracić szacunek do siebie. Łatwo w sieci oceniać krytycznie nie bacząc na konsekwencje dla tych, których nasze komentarze dotyczą. Pokazała też z czym mierzą się pary które ze względu na wykonywany zawód są pod nieustającym ostrzałem paparazzi i portali plotkarskich. To niełatwa rola i niesie z sobą wiele zagrożeń.

Jak zwykle książkę Callihan czytało się szybko i naprawdę dobrze się przy niej bawiłam.

Przy tej okazji chciałam zwrócić uwagę na świetne tłumaczenie tekstu, to też jest ciężka praca i trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby tłumaczony tekst nie odbiegał od oryginału i był ciekawy dla czytelnika.

Polecam książki Kristen Callihan, tworzy naprawdę przyjemne, pełne emocji historie, z bohaterami budzącymi sympatię czytelników.

Avatar użytkownika - Esclavo
Esclavo
Przeczytane:2021-08-10, Ocena: 5, Przeczytałam,

Bardzo lubię twórczość autorki i czytam jej książki z wielką przyemnością. Tak było i tym razem. W trzecim tomie Game On bliżej poznajemy Dexa, najspokojniejszego z całej paczki, co nie znaczy, że ta część będzie pozbawiona ekspresji.

Czyta się błyskawicznie i lekko, a romans jest przedstawiony raczej w formie "przyziemnej" niż romantycznej. Ale taki jest właśnie styl autorki. Polubiłam bohaterów, chociaż ich decyzje nie zawsze były jak dla mnie trafne. Oprócz wielkiego uczucia, nie obejdzie się bez dramatów. Tutaj wykorzystano motyw sławy, dużych pieniędzy i całą brudną otoczkę jaka spotyka celebrytów. Rodzi to dużo problemów, dużo nieporozumień, a nawet traumatyczne wydarzenia.

Książka podobała mi się, jednak chyba nie przebiła w tym podobaniu drugiego tomu (i oczywiście serii VIP), chociaż jest tu masa potencjału. Myślę, że sięgnięcie po tę lekturę będzie dla każdego miłym momentem dnia.

,,TERAZ TWÓJ RUCH"

Kristen Callihan Wydawnictwo Muza

Uwielbiacie książki o życiu futbolistów? Jeżeli tak to dobrze trafiliście. Kristen Callihan specjalnie dla was stworzyła serię ,,Game one". Dzisiaj przychodzę do was z recenzją trzeciej części ,,Teraz twój ruch". Tym razem poznajemy historię Ethana Dextera zwanego potocznie Dexem oraz Fiony Mckenzie.
Fiona nie cierpi futbolistów, jednak powoli zmieni zdanie, gdy na nowo pozna przyjaciela swojego szwagra. Ogólnie on nie jest w jej typie - jednak przeciwieństwa się przyciągają.
Dex jest wielki, umięśniony i wytatuowany. Ma również kolczyki, ale nie zdradzę wam w jakich miejscach. Będziecie w szoku - dziewczyny na niego lecą, ale on cały czas jest prawiczkiem. I ktoś ten fakt chce wykorzystać. Czy wyjdzie to wszystkim na dobre?
Pomimo swojego wyglądu Dex jest nieśmiały w stosunku do kobiet. Jednak na widok Fiony puszczają mu hamulce. Od lat jest w niej zakochany, jednak do tej pory nic z tym nie zrobił.

Fiona oraz Dex żyją w zupełnie innych światach i miastach. Czy związek na odległość ma szansę przetrwać?
Czy środkowy NHL Ethan Dexter będzie umiał pogodzić miłość do futbolu z miłością do Fiony? Czy zazdrość może wszystko zniszczyć? Gra się rozpoczęła. Kto wygra?

Znakomita książka niezapomnianej Kristen Callihan przeniesie was w niezapomniany świat futbolu. Znajdziecie tutaj również mnóstwo intryg zastawionych zarówna na Dexa jak i na Fionę. Ze względu na gorące, erotyczne sceny polecam książkę ,,Teraz twój ruch" jedynie czytelnikom pełnoletnim.
Jeżeli nie czytaliście poprzednich dwóch części to nie przejmujcie się i śmiało sięgajcie po ,,Teraz twój ruch". Również nie czytałam dwóch pierwszych tomów, jednak to nie przeszkodziło mi w zrozumieniu tej historii. Każdy tom ,,Game one" opowiada o innym futboliście.
Historia lekka i przyjemna. Szybko się ją czyta. Wciąga od samego początku. Czy Ethan Dexter zostanie rozdziewiczony? Poczytajcie a się tego dowiecie. Ja wam tego nie zdradzę. Dodam tylko, że będzie bardzo gorąco.
Obydwoje do siebie pasują. Tylko czy przez dzielącą ich odległość oraz zastawione na nich intrygi nie przepuszczą swojej szansy na prawdziwą miłość?

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

#teraztwójruch #kristencallihan #wydawnictwomuza #grzeszneksiążki #gameone #mommy_and_books

Ethan Dexter ma tylko jedną pasję- football.
Nie wliczając w to Fiony Mckenzie, która ma za nic jego sławę i traktuje jak zwykłego kolegę.
Fiona jest wesoła, bezpośrednia i uwielbia mężczyzn.
Tylko..nie tych wielkich, wytatuowanych i brodatych.
A taki jest Dex.

Przychodzi jednak taki dzień, kiedy wszystko się zmienia.

Wystarczył jeden dotyk, jeden pocałunek, a Fi ma motyle w brzuchu.
Wystarczyła chwila bliskości, aby Ethan stracił kontrolę.

Każde z nich mieszka jednak w innym mieście i ma swoje życie, dlatego Fiona próbuje się nie zakochać.

Czy jej to wyjdzie?
A może to nasz footballista zrobi wszystko, aby ją przy sobie zatrzymać?

To była bardzo przyjemnie napisana książka, z charakterną bohaterką, którą od razu polubiłam.
Po raz pierwszy przy czytaniu żałowałam, dlaczego ja nie spotkałam kogoś takiego jak Ethan i nawet sceny seksu zrobiły na mnie wrażenie, co raczej się nie zdarza.
Ja po prostu uwielbiam facetów z brodą!!!
Pewnie dlatego tak się w to wkręciłam?
A może dlatego, że ta książka była napisana lekko i wyważona.
Wątek romansu nie dominował jej, a wątki zawodowe sprawiały, że historia była jeszcze ciekawsza.

Ta książka naprawdę bardzo mi się podobała, dlatego jeśli lubicie taką literaturę, to polecam ją z czystym sumieniem!!!

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2021-08-02, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021,

Za to zafascynowany Fioną od ponad dwóch lat.

Niewykluczone, że może im się udać...

"Teraz twój ruch" to trzeci tom serii Game On. Każda z części jest na swój sposób inna, zaskakująca, a przede wszystkim przepełniona emocjami. Zaczynasz czytać i nie wiadomo kiedy, a przypadasz w świecie bohaterów.

Ta część wydaje się być chyba najbardziej zmysłowa, romantyczna i najsłodsza. Ale nie zrozumcie mnie źle. Te elementy wcale nie są przesadzone, autorka bowiem potrafi zachować umiar, wszystko doskonale wyważyć.

Nawiązując do powyższej słodyczy, to w dużej mierze przyczynia się do tego postać Ethana. To silny, dobrze zbudowany facet, wiecie góra mięśni (jak przystało na futbollistę), a pod tym wszystkim tak naprawdę skrywa się cichy, zamknięty w sobie, wrażliwy, czuły i niedoświadczony mężczyzna. Wątek dwudziestokiluletniego prawiczka to wyjście poza utarte schematy. Szalenie mi się to podobało. Coś nowego i świeżego. Jednak przy Fi wychodzi z niego prawdziwy samiec. No nie powiem, iskrzyło niesamowicie! Ich słowne przepychanki i do tego humor - bawiłam się wyśmienicie. A już jego podejście do dzieci... oj chciałybyście takiego faceta.

"Jeśli pragniesz tylko jednej kobiety, reszta staje się tłem."

Jeśli zaś chodzi o postać Fiony, to Kristen Callihan wyszła poza utarty schemat, przedstawiając nam kobietę, która co chwila zmienia mężczyzn. Nie jest gotowa do poważnego związku.

Książka ma drugie bardzo ważne dno. Autorka porusza problem tego, jak inni mogą zniszczyć nam życie. Żadne media społecznościowe, dziennikarze i absolutnie nikt nie ma prawa mówić nam jak mamy żyć. Jeśli zachowujemy się niezgodnie z przyjętymi normami, społeczeństwo szybko wydaje na nas wyroki. Mówi co nam wypada, a co nie, co nam wolno, a czego nie.

"Wszyscy sprzedajemy światu jakąś fasadę, wrzucając na social media błyskotliwe słowa, śmieszne emotki. Życie ograniczone do stu czterdziestu znaków, upozowane selfie, tyrady nad postami. Życie dla aprobaty, tłumu gotowego rozszarpać nieznajomego człowieka za drobny błąd."

Historia ta uczy nas byśmy żyli w zgodzie z samym sobą, a nie oczekiwaniami innych. To my sami musimy czuć się ze sobą dobrze. Zakładając cudze buty, szybko okaże się, że są niewygodne.

"Teraz twój ruch" to powieść o odkrywaniu własnych pragnień i oczekiwań względem siebie, szukaniu celu w życiu oraz dojrzewaniu do zmian. Ja chętnie zamieniłabym się miejscami z Fi i stanęła u boku Ethana.

Niegrzeczny basista
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Niegrzeczny basista

Brenna jest managerką od public relations legendarnej kapeli Kill John. W wieku dwudziestu ośmiu lat ma prawie wszystko: fantastyczną pracę, uznanie...

Niegrzeczny manager
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Niegrzeczny manager

Rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości, która narodziła się 10 tysięcy metrów nad ziemią! Manager sztywniak wrzuca trochę na luz:...